Forumun içindeyken bir üyeye tıkladığımda hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Merhabalar herkese, bu yazıyı yazmadan önce forum yöneticilerine bakıyordum ve rasgele birinin profiline bakayım dedim, sonrasında o profile girmek için tekrar foruma giriş yapmam gerekti. Tekrar girdim yine o kısıma girdiğimde başka profile baktığımda yine aynı ekranla karşı karşıya geldim. Neden böyle birşey oldu? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Not: Beni hatırla yapıncada aynısını almıştım

Ek olarak yazıyorum
googleyi kapadım tekrar giriş yapıp girdim yine yöneticlere göstere tıkladım seçitim adminlerden 3 tane yeni sekmede açtım o yöneticleri gösteren sekmeyi kapadım ve geldim açtığım sekmelere tekrar giriş yapınız hatası verdi. Bunu sizde deneyin eğer sizde olmuyorsa bende oluyorsa ben bi şekilde çözümü öğrenirim. iyi forumlar

Son düzenleme:

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
Dostum Ben Dünden Beri Konulara Giremiyorum Tarayıcı Kendini Kapatıyor Parrottan yazıyorum

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
Telefondan bende öyle birşey yaşadım eskiden, normal online kısmından tıkladığında sorun çıkmaz

Son düzenleme:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Herhangi bir sıkıntı gözükmemektedir. Tarayıcı bazlı sıkıntı olabilir. Çerezleri temizleyerek tekrar denemenizi tavsiye ederim.

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Dostum Ben Dünden Beri Konulara Giremiyorum Tarayıcı Kendini Kapatıyor Parrottan yazıyorum

Hocam Bu Yeni Çıkan Bir Tür Virüs. Virüs İsimlerini Google'den Aratsanız Bile Tarayıcı Kapanıyor. Veyahut 3 - 5 dk'da Bir Kapanıyor. Herhangi Bir Virüs Temizleyici Programı Çalıştıramıyrsunuz. Vs.Vs.Vs. Virüs İsmi Aklımdayı Forumda Bilen Birileri İllaki Vardır. Tek Çözümü Formatın Dışında Sistem Geri Yükleme. Buyrun Bilgi İçin;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1aKCXMp-FGI[/ame]

N01

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,213
2
Yer6dan
Hocam Bu Yeni Çıkan Bir Tür Virüs. Virüs İsimlerini Google'den Aratsanız Bile Tarayıcı Kapanıyor. Veyahut 3 - 5 dk'da Bir Kapanıyor. Herhangi Bir Virüs Temizleyici Programı Çalıştıramıyrsunuz. Vs.Vs.Vs. Virüs İsmi Aklımdayı Forumda Bilen Birileri İllaki Vardır. Tek Çözümü Formatın Dışında Sistem Geri Yükleme. Buyrun Bilgi İçin;
https://www.youtube.com/watch?v=1aKCXMp-FGI
bu sadece Türk Hack Teamda Konularına girmiyor parrota geçtim parrottan yazıyorum şuan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.