GARA Şehitleri

MemoBeyy

Katılımcı Üye
11 Tem 2019
368
8
83°50'50.2"S 128°40'26.2"E

Bu sefer twitterden alıntılar aldım. Moderatör ekibi eğer yasak ise kullanıcı adlarını silip yayınlarsanız sevinirim.
EuNb6z5XIAQNfkW

6 yıldır asker ve polislerimizi, sivil vatandaşlarımızı oradan almak için uğraşmayanlar şimdi baş sağlığı dilemesin, şimdiye kadar bunu haber yapmayan medya da utansın...
Empati yaptığımız zaman kazanacağız, bırakın artık seçim savaşlarını.

Dikkat ettim hepsi çözüm sürecinin son dönemlerinde terör örgütü tarafından esir alınmış. Ruhları şad olsun. Mekanları cennet olsun.

Uyku uyuyabiliyor musunuz? 6 yıldır onların ailesi uyuyamıyor bu gece de biz uyuyamayalım, çok mu?

EuODxk5WYAANnrt

Sırf şov yapmak İçin 1 gecede İsveç’ten uçakla hasta aldırdılar da

6 yılda, 13 vatandaşımızı PKK’nın elinden canlı alamadılar..!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

kavisley

Yeni üye
25 Ocak 2019
14
0
Ğ
Yazının hiçbir yerinde pkk'ya yani terör örgütüne yahut teröre lanet görmedim. Bu kategori teröre lanet kategorisi diye biliyorum siyaset kategorisi değil. Keşke ev sahibinin değil hırsızın suçlu olduğunu söyleyecek ferasete sahip olabilseydin. Şehadet şerbetini içen bütün şehitlerimize ALLAH'tan rahmet kahrolası pkk'ya da lanet ve çok ağır bir gazap dilerim.
ALLAH devletimize zeval vermesin.

Son düzenleme:

Sneakyx

Yeni üye
16 Mar 2017
39
7
St.Louis
Bütün şehitlerimin annelerinin ellerinden öperim, yüreğimiz yandı.. Ateş yine herzaman ki gibi düştüğü yeri yaktı.. Her günün sonunda dediğimiz gibi , vatan sağolsun..

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
İnsanlık hüsrandadır. Allah'tan tüm şehitlerimize rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Bu lanetli örgütte en kısa zamanda inşAllah hakettiğini alır

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Yazının hiçbir yerinde pkk'ya yani terör örgütüne yahut teröre lanet görmedim. Bu kategori teröre lanet kategorisi diye biliyorum siyaset kategorisi değil. Keşke ev sahibinin değil hırsızın suçlu olduğunu söyleyecek ferasete sahip olabilseydin. Şehadet şerbetini içen bütün şehitlerimize ALLAH'tan rahmet kahrolası pkk'ya da lanet ve çok ağır bir gazap dilerim.
ALLAH devletimize zeval vermesin.

Birbirinden değerli bu canlara kıyan hain teröristler de elbet bir geberecekler. Tüm şehit analarının vicdanı ve dualarıyla Lanet Olsun Tüm Teröristlere...

Saygılarımla,

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,613
432
TBMM
Ailelerine sabır ve Allahtan rahmet dilerim. Yüce TÜRK ordusu gereğini yapacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.