GTA Vice City'nin Veliahtı Vagnarea City!

hackerturan

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
508
0
Elazığ
pek benzeyeceğini sanmıyorum ama iyi bir oyun olacak gta formatında ise grafikleri fazla rastgele yapma
bide en önemlisi SENARYO Senaryoyouda hallettinmi oyunun süper olur

centilmen50

Katılımcı Üye
unity de yapabileceklerin sınırsız kardeşim ama bilgin olduğu sürece bilgin ne kadar çoksa yapabileceğin oyunun özelliğide o kadar büyük olur gta physics adlı bir kit var onu inceleyebilirsin kendini onun üzerinden geliştir sonra sıfırdan kendi oyununu yaz istersen yardımcıda olabilirim

Dicmiss

Üye
3 May 2013
74
0
unity de yapabileceklerin sınırsız kardeşim ama bilgin olduğu sürece bilgin ne kadar çoksa yapabileceğin oyunun özelliğide o kadar büyük olur gta physics adlı bir kit var onu inceleyebilirsin kendini onun üzerinden geliştir sonra sıfırdan kendi oyununu yaz istersen yardımcıda olabilirim

Allah razı olsun senden kardeşim. Yardıma ihtiyacım olursa mutlaka danışırım.

Dicmiss

Üye
3 May 2013
74
0

Kardeş Gta Physics'i bulamadım ya acaba atarmısın banA?

Dicmiss

Üye
3 May 2013
74
0
Vagnarea City Web Sitesi Çalışmalarına Başladım.

Düzenleme/Güncelleme : Web Sitemiz Açıldı. Şimdilik Bedava Host Kullanıcam Oyun Açıldığı Gün .COM domain alıyorum
. Tıkla Git Siteye

Son düzenleme:

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
arkadaşım tasarımı özellikleri boşver sen iyi görevler yap yani SENARYO buna çok önem ver gerisi önemsiz iyi görevler yaparsan çok ilgi çeker mesela san andreas ' ın son görevi çok eğlenceli ve aksiyonlu ;) bir çok hata olsa bile senaryo işi kurtarır, ama grafikte önemli tabi :) bekliyoruz senden başarılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.