hack yaparken karşınıza çıkan komik bir şey varmı?

4 Ağu 2022
93
82
22
bizim akrabaların desenli telefon şifresi hep "L" sanki anlaşılmış gibi

gyuviip.png

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920
İsrail'e ait bir avukat sitesine açık bulup veritabanına girdim. 700'ten fazla telefon numarası aldım. Arkadaşlar ile paylaştım. Sürekli olarak numaralara spam mesajları atmışlar, Arayıp kız sesiyle taciz etmişler. Kimilerini dolandırmaya çalışmışlar. Vermez olaydım. İnşallah dava açmazlar bana :(

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
833
İsrail'e ait bir avukat sitesine açık bulup veritabanına girdim. 700'ten fazla telefon numarası aldım. Arkadaşlar ile paylaştım. Sürekli olarak numaralara spam mesajları atmışlar, Arayıp kız sesiyle taciz etmişler. Kimilerini dolandırmaya çalışmışlar. Vermez olaydım. İnşallah dava açmazlar bana :(
yahudi milleti gereksiz işler ile uğraşmazlar zaten sitedeki açıklada ilgilenmediklerini varsayarsak takmıyorlardır.
basit bir veritabanı işte.

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Evet bir çok kez karşılaştım. En çok güldüğüm anım şuydu;

Rus sitesine saldırı yaptık, indexler atıldı. Zoneler alındı kayıtlar tutuldu. Her şey hoş güzel ama 2 dakika sonra adam kendisi indexi değiştirip; ".. evladı türküm ben" yazmasıydı. Bilmiyorum omu yaptı başkası mı yazdı. Çok güldüydüm o gün.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
901
22
hiç unutmam sanal aleme girdğim bu yana belki 100 den fazla hesap çalmıştım karşım da ayrımcılık yapan biri vardı adı polatı hiç unutmam şifresini nasıl tahmin etmişsem o da siber güvenlik ve kendini bu alan da ben de daha iyi bilen biridi neyse çalması cok zor olan bi hesap zaten daha önce de 12 saat için de hep durumlarda paylaşıyordu yok hacked yok ifşa gibi hikayelerinde paylaşıyordu tabı biz ekip olarak plan yapıp bu plana sadık biridik bir gün aynı bu kişi ile diyalog kurduk tabi ben de iyi biliyordu ama inanin ki boşluğa düşen herkes yenilir hiç kimse yok ben yenilmem demesin de :D daha sonra bunun şifresi polat123* di ve hacklenirken de anladık ki :D özenti yapiyormuş yani ben hackledim diye kendine hesap oluşturuyordu la dedim bu ben de daha acemi böyle bi anım olmuştu ama bakın inceleme ile yapiyormuş sadece hesaba girip adını karartıyordu :D bana da sana ders vericem iyordu allahtan parayı vermemişiz hahah

BYKALASNIKHOV

Yeni üye
20 Haz 2020
7
2
Sene 2017 Facebook dayı avındayız ama dolandırmıyoruz fotoğraf istiyoruz komik fotolor olursa instagram sayfalarına satıyoruz bi tanesi tutturdu görüntülü aricam yoksa foto yollamam diye sonra o zamanlar hala z-shadow açık z-shadowdan hemen aldım linki dedimki bu linke gir burada beni görüntülü bulabilirsin dedim dayıdan aldım facebook hesabını işte yine ozamanlar dayı akp gruplarına felan kayıtlıydı oradan yazıyorum işte cumhurbaşkanımızın hediyesi 50 gb felan oradanda sazanlar düşüyodu neyse dedim bi arşivlerine girim bi baktım şu foto asadasdassdasadasdasdsdaasdasd 2017 den beri drive hesabımda saklıyorum varya :D
Hack sayılmaz ama öyle işte burada paylaşim dedim
en az 15-20 adet böyle fotoları var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.