hacklenmiş instagram hesabı nasıl kurtarılır?

THKNewbee

Yeni üye
11 Eki 2022
11
5
Hacklenmiş bir Instagram hesabı nasıl kurtarılır, selfie videosu olmadan bilen var mı? Selfie videosunu denedim ama hiçbir şey e-postada gelmedi, e-postayı 20 gün bekledim ama hiçbir şey gelmedi! Selfie olmadan hacklenmiş hesabımı nasıl kurtarabilirim? Başka bir yöntem var mı??

Tanrı ellerinizi korusun

yarbaypala

Üye
4 May 2020
190
61
Hacklenmiş bir Instagram hesabı nasıl kurtarılır, selfie videosu olmadan bilen var mı? Selfie videosunu denedim ama hiçbir şey e-postada gelmedi, e-postayı 20 gün bekledim ama hiçbir şey gelmedi! Selfie olmadan hacklenmiş hesabımı nasıl kurtarabilirim? Başka bir yöntem var mı??

Tanrı ellerinizi korusun
selfie videosu ile hesabı 20-30 dakika içerisinde alıyoruz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.