Hangi Protein Tozunu Almalıyım

aLeqTro

Uzman üye
30 Mar 2012
1,210
0
Arkadaşlar bu aralar Kas yapmaya başladım ağırlık Çalışıyorum 10 20 kg arası başladım arkadaşımdan protein tozu al dedi sırım gibi olursun dedi bende dedim alıyım sizce hangisini almalıyım arkadaslar 70 tl ye kadar çıkabiliirm hangisi faydalı olur ?

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
günde 2 tane yumurta ye babacan 70 tl protein tozundan iyidir benden demesi babacan:) protein tozları zararlı babacan bir anda kaslarını şişirir sonrabakmışsınki balon gibi sönmüşler babacan :)

Angel Lesi

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
453
0
protein tozunu felan geçiceksin kardeşim... hergün idmana gitmeden önce Makarna yiyiceksin+ Yağsız olucak ne kadar yağsız olursa okadar iyi.
Birde arada sirada yağsız tavuk yiyiceksin .
Protein tozu felan onları geçiceksin...

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
Protein tozu ek besindir bunu unutma sana whey proteini öneririm bu dalda en iyisi %30 protein %7 glutamin olanını al sabah aç karnına 1 ölçek ardından 45 dakika sonra sağlam bi kahvaltı + idmandan önce ve sonra alıcaksın . protein tozu kasları tamir eder yeniler bunun yanında düzenli uyku şart uyu antreman yap beslen TEKRARLA .

aLeqTro

Uzman üye
30 Mar 2012
1,210
0
Protein tozu ek besindir bunu unutma sana whey proteini öneririm bu dalda en iyisi %30 protein %7 glutamin olanını al sabah aç karnına 1 ölçek ardından 45 dakika sonra sağlam bi kahvaltı + idmandan önce ve sonra alıcaksın . protein tozu kasları tamir eder yeniler bunun yanında düzenli uyku şart uyu antreman yap beslen TEKRARLA .

Kardeşim herkez zararlı diyorda saten ben çok merak saldım şimdi para biriktirip almayı düsünüyorum sabah aç karnına sonra idman yapcam sonra kahvaltı bu işlemi hergün uygulucam bakalım denilen kadar varmk

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Protein tozu Futbolcular bilen aliyor artik cok bir Spor da kulaniliyo gayet normal, zararli fln deyil düzgün birsey alirsan benim bildigm bu 2 marka var güzel olan .

Weider Protein bence dünyanin en iyi markasi ;) ürünleri cok saglam.
Alstars ,denemedim ama hic.

bence hem yokardaki denilenleri yap.Yumurta,Et,Makarna,bol Meyve. bide Protein tozu kullan vucuda hep deyisik faydali seyler lazim iyi antremanlar ,insallah bende baslarim yine :)

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
o tozlar cok cabuk kas gelısıdıyor ama cok cabukda ındırıyor bılmem anlatabıldımmı ama dogal oalrak hareketler ve dogal proteınlerle yaparsan senı olumlu etkıler et sut yumurta uclusunu sık sık tuket hayvan gıbı olursun

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Protein tozu Futbolcular bilen aliyor artik cok bir Spor da kulaniliyo gayet normal, zararli fln deyil düzgün birsey alirsan benim bildigm bu 2 marka var güzel olan .

Weider Protein bence dünyanin en iyi markasi ;) ürünleri cok saglam.
Alstars ,denemedim ama hic.

bence hem yokardaki denilenleri yap.Yumurta,Et,Makarna,bol Meyve. bide Protein tozu kullan vucuda hep deyisik faydali seyler lazim iyi antremanlar ,insallah bende baslarim yine :)

Futbolcuların protein tozuna ihtiyaç yok.Önemli olan kondisyondur.Zaten kondisyonu düzenli beslenme ve uyku ayrıca tam antrenman ile dengeleyebilirsin.Proteyin tozu kullanma bence.Bol bol protein al.

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Futbolcuların protein tozuna ihtiyaç yok.Önemli olan kondisyondur.Zaten kondisyonu düzenli beslenme ve uyku ayrıca tam antrenman ile dengeleyebilirsin.Proteyin tozu kullanma bence.Bol bol protein al.

adam celmeyi kodumu ve ya topa sert vurmak istedin zmn kondition ise yaramiyo ,profesinonel futbolcularin tabiki de ihtiyaci yok adamlar saglam besleniyor hergün antreman yapiyo o yüzden gücleri yerinde ztn ama alan da cok toz cünkü zararli birsey deyil.
herkez kendi en iyi bilir neyi nasil yapacani..

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
adam celmeyi kodumu ve ya topa sert vurmak istedin zmn kondition ise yaramiyo ,profesinonel futbolcularin tabiki de ihtiyaci yok adamlar saglam besleniyor hergün antreman yapiyo o yüzden gücleri yerinde ztn ama alan da cok toz cünkü zararli birsey deyil.
herkez kendi en iyi bilir neyi nasil yapacani..

Aynı şeye gelmişiz,bende dedim sağlıklı beslenmek ve tam antrenman diye. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.