Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

hasannha

Yeni üye
22 Haz 2010
8
0
Konya
musileno hocam anlatım vidyonuz çok güzel olmuş fakat ben port açmayı beceremedim benim modemde sıkıntı var sanıyorum yada ben birşeyi atlıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim size skypeden ulaşmaya çalışacam iyi günler

modemim ttnetin vermiş olduğu Air5650TT

teamviewer den yardım edebilirseniz çoooook sevinirim böyle bir konuyu aydınlatıgınız ıcın ayrıca teşekkür ederim

hocam benim yorumu görmediniz sanırım yardımcı olabilir misiniz ?

hasannha

Yeni üye
22 Haz 2010
8
0
Konya
modemin internet kablosunu çıkar portu videolarda anlatılana göre aç. kabloyu geri tak. bana da dua et

hocam internet yokkenmi portu açacam

yani anladığım kadarıyla ilk

modemin telefon kablosu gelen yeri çıkartıyorum
laptopa modemi kabloluyla bağlıyorum yada wifi (farkedermi)
portu internette anlatılan gibi açıyorum
sonra telefon kablosunu tekrar modeme takıyorum bumudur hocam ?

sabah ilk iş deneycem olursa 2 gun dua ederim hocam 2 3 haftadır denemediğim şey kalmadı ve pes edip artık en son modem bozuk kararı kılmıştım

ihanetetme

Yeni üye
17 Ağu 2015
20
0
eline yüreğine sağlık kardeşim benim bazı sorunlarım var yardımcı olabilirmisiniz skaype adresinizi göremedim nasıl ulaşabilirim size başarılar.

alem01

Yeni üye
6 Ağu 2015
4
0
hocam internet yokkenmi portu açacam

yani anladığım kadarıyla ilk

modemin telefon kablosu gelen yeri çıkartıyorum
laptopa modemi kabloluyla bağlıyorum yada wifi (farkedermi)
portu internette anlatılan gibi açıyorum
sonra telefon kablosunu tekrar modeme takıyorum bumudur hocam ?

sabah ilk iş deneycem olursa 2 gun dua ederim hocam 2 3 haftadır denemediğim şey kalmadı ve pes edip artık en son modem bozuk kararı kılmıştım

aynen öyle. port açabildin mi? geri dönüş yapmamışsın

ku2u

Üye
31 May 2010
60
0
kardesim ellerine saglık peki ratı yedirecegımız kurbanın telefonu rootlu mu olması lazım?

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Olmadi yeni videoyuda izledim port filen oldu ama baglanti gelmiyor duck dns ile yaptim

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
Şu maddelerdeki terimleri duck dn ip ve diğer yerimleri nerden ne anlama geldiklerini öğrene bilirim ?
Not koyayim : apk gibi basit şeyleri biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.