İhlalden kapanan hesabı nasıl açabilirim

hapciyiim

Yeni üye
10 Ara 2021
3
1
Arkadaşlar hesap benim için çok önemli açılması gerekiyor hesaba tel no mail vs bağlıydı ihlalden kapanmış 83 attım kod yazın falan dedi gönderdim cevap gelmedi hala ben bu hesabı nasıl açabilirim veya açabilecek varsa lütfen yardımcı olabilir mi

Hunter5x

Üye
21 Kas 2021
164
65
Birmingham
Instgram supporta mail at. Belli başlı faktörlere bağlı olrak açılabilir açılmayabilir. Örneğin profil fotoğrafında sen mi vardın telifli bir resim mi veya storylerinde hiç kendini paylaştın mı gibi instagram supporta mail attıktan sonra gelecek cevaba göre aksiyon alırsın.

Arkadaşlar hesap benim için çok önemli açılması gerekiyor hesaba tel no mail vs bağlıydı ihlalden kapanmış 83 attım kod yazın falan dedi gönderdim cevap gelmedi hala ben bu hesabı nasıl açabilirim veya açabilecek varsa lütfen yardımcı olabilir mi
Hocamızın dediği gibi telifli bir resim vb. şeyler paylaşmadıysan,
şu forumdan itiraz edebilirsin olumlu veya olumsuz eksiksiz doldur geri dönüş alırsın
https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.