İngilizce Sertifika

CAGAL

Üye
5 Ara 2021
141
22
Mescid-i Aksa
Merhaba arkadaşlar ,
İngilizce sertifika almak istiyorum lakin piyasada hükmü geçen , saygı gören bir kurumdan almak istiyorum. A1-C2 seviyesinde. Ücretsiz veya ücretli ücretsiz olması tercihtir😂. siber güvenliğe , yazılıma başlamak isteyenler için öncülük olur. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

MaresalGazi

Yeni üye
4 Nis 2019
24
4
IELTS almayı bende düşündüm lakin bunun eğitimini nereden alabilirim. Cambridge Englishtan almak istedim. o da istanbulda belli yerlerde var ve 3k. detaylı bilgin var mı ?
Bildigim belirli yerler yok fakat illa bir kurs'a gitmen gerekmiyor, udemy gibi platformlaridaki kurslar ile de halledebilirsin. Ancak bir kurs'a gitmeye gore cok daha fazla disiplin ve calisma ister.

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Merhaba arkadaşlar ,
İngilizce sertifika almak istiyorum lakin piyasada hükmü geçen , saygı gören bir kurumdan almak istiyorum. A1-C2 seviyesinde. Ücretsiz veya ücretli ücretsiz olması tercihtir😂. siber güvenliğe , yazılıma başlamak isteyenler için öncülük olur. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Merhabalar,

Belirli aralıklarla Cambridge'nin yapıyor olduğu dil sınavlarına, varsa ilinizde onaylanmış okullardan başvurabilirsiniz.
A1'den C2'ye kadar bütün seviyelerde belge alabilirsiniz.

Ben mesela yazın B2 Seviyesinden (FCE) sınava gireceğim. Ücretleri ise günümüze göre gerçekten çok uygun.

Her alandan faydasını görebilmekteyiz. Hem de tüm Dünya'da geçerli olabilmekte. Türkiye'de de birçok üniversitenin hazırlık sınıfını okumadan geçmenize olanak sağlar.

Bununla alakalı sorularınız olursa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım. :)

İYİ FORUMLAR DİLERİM...

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Merhaba arkadaşlar ,
Yabancı dil sertfikası olarak en popüler ve geçerliliği yüksek iki adet sertifa var ;
IELTS
TOEFL

CAGAL

Üye
5 Ara 2021
141
22
Mescid-i Aksa
merhabalar fikirleriniz için teşekkürler ondan da haberim var hatta ielts in bir geçerlilik süresi varken cambrich english te geçerlilik süresi yoktur. ıelts daha kıyemetli olsada cambrichin kalır yanı yok. ama ikisini de alması zor. 😂

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Merhaba arkadaşlar ,
Merhaba Değerli Üyemiz,
Hükmü geçen, saygı gören bir kurum olan EF'ten eğitiminizi alabilirsiniz. IELTS'den ve Toelf'dan alabilirsiniz. Aynı zamanda EF'ten başka eğitimlerde alarak kendinizi daha kapsamlı geliştirebilirsiniz. 🌺
İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.