Çözüldü ingilizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cerberus45841

Katılımcı Üye
21 May 2016
264
0
ingilizce öğrenmeye çalışıyoum ama zamanım az aynı zamanda grammer bilgim biraz var ama kelime ezberlemem lazım yöntem ve taktiklerinizi alabilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

-AURORA-

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
269
0
Androidde ücretsiz olarak dualingo , ücretli olarak busuu kullandım. Yaklaşık 2 ay kullandım ikisinide oldukça geliştirdim ingilizcemi

malikhan

Uzman üye
18 Mar 2017
1,157
0
Tanrı Dağı
Bak Kendim kullandığım Ve baya işe Yarar Taktiği Söyleyecem Dostum Birincisi Evinde Eşyaların Yüzüne Kağıtla ingilizcesini Yaz Ve Alırken Yada Yerine Koyarken ingilizce ismiyle idare Et Sonra Günlük Kullanımda Çok Kullandığın Kelimeleri belle Hayatında Yavaş yavaş inglizcesini Söylemeye Çalış Zaten Sık Kullandığın için Yaşamında Ezberliyeceksin Ve Son Olarak Günde 5 Kelime Ezberle Ve 15-20 Dakikanı Ayır 2 yılda ingilizcenin %80'ini Çözeceksin Emin Ol :)

Filinta51

Üye
5 Nis 2016
127
0
ingilizce öğrenmeye çalışıyoum ama zamanım az aynı zamanda grammer bilgim biraz var ama kelime ezberlemem lazım yöntem ve taktiklerinizi alabilirmiyim

ilk olarak Vocscreen adında bir uygulama var ister bilgisayardan google üzerinden girersin istersen telefondan burda sana kısa videolar oynatacak ve anlamını soracak
ikinci olarak burak öztürk ingilizce yaz googleye yada youtuba adamın meil listesine katıl sana nasıl çalışman hakkında yönergeler verecek
ve artı olarak ingilizce olan herşeyi okumaya çalış
diziler izle dizileri anlamasan bile sana kulak aşinalığı kazandıracaktır yani listiningin gelişecek
ve kendini ingilizceye maruz kalmaya zorla ben bunları yaparak 9 ay gibi bir sürede "am is are" bile bilmiyorken intermediate seviyeye geldim.

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Merhabalar;
Türkçe altyazılı yabancı dizi, film izlemeni öneririm hatta türkçeden sonra ingilizce altyazılı izle anlamaya çalış.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KQz_fG_rQe8[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.