İnstagram Hedef in TEL MAİL ?

porrsuk

Üye
15 Şub 2021
118
20
i̇nstagramda bi̇r kullanicinin telfonunu veya mai̇l i̇ni̇ nasil bulurum ?bi̇r si̇te buldum (ama bu si̇te parali si̇te yazmiyrum başlik banlanir di̇ye, ve ben para vermeden bulmk i̇sti̇yorum) ben nasil ücretsi̇z şeki̇lde i̇nstagram hedef ki̇şi̇ni̇n tel yada mai̇l bi̇lgi̇si̇ni̇ edi̇nebi̇li̇ri̇m? tool falan varmi ? (sosyal muhendi̇sli̇k olmadan çözmek i̇sti̇yorum)​

Moderatör tarafında düzenlendi:

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Dostum öyle bir tool bilmiyorum ama insta hack gibi sosyal medya hacklerinde sosyal mühendislik önemlidir hatta olmazssa olmazdir sosyal mühendislik kullanmadan yapmak istiyosan oltalama taktiği ile yaparsin mesela instagram help diye bir hesap açarsin yabancı bir hesaba inandırıcı bir şekilde hesabiniz 72 saat içinde kapalicak gibi uzun bir kandirma mesajı atıp altinada lütfen linkten hesabınıza giriş yapın diyip linki at mutlaka düşer diye düşünüyorum tabi e postasini bulsan daha iyi olur fake e postayla linki gönderirsin

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
MERHABA sayın THT üyesi , sosyal mühendislik çağında yaşıyoruz teknoloji geliştikce sosyal mühendislikte gelişiyor , eğer hedef arkadaşınız , akraba ve b. çala bilirsiniz , ama tanımadığınız biriyse link iıe tıklattırıp çala bilirsiniz , THT formunda bir çok bilgi var daha detaylı bilgi için forumu inceleyiniz , iyi forumlar başarılar !

By Lee

Üye
28 Nis 2021
132
63
Bu yasal suclara girmezmi yani siber suçlara??

ThT 'nin düştüğü duruma bak ortalık velet kokuyor,
Üzülerek söylüyorum bu formun sonuda spyhackerz gibi olacak her taraf instagram ne instagrammış arkadaş
Komik gelebilir evet ogrenmenin neresi yanlis vede yasi yoktur konu gereksiz olabilir evet ama tabiki sora sora ogrenilicek bilgi alisveri olucak ozaman burada herkez somurtsun kendini kassın bumudur ?

'Tokyo

Yeni üye
20 Tem 2021
31
9
18
Dostum öyle bir tool bilmiyorum ama insta hack gibi sosyal medya hacklerinde sosyal mühendislik önemlidir hatta olmazssa olmazdir sosyal mühendislik kullanmadan yapmak istiyosan oltalama taktiği ile yaparsin mesela instagram help diye bir hesap açarsin yabancı bir hesaba inandırıcı bir şekilde hesabiniz 72 saat içinde kapalicak gibi uzun bir kandirma mesajı atıp altinada lütfen linkten hesabınıza giriş yapın diyip linki at mutlaka düşer diye düşünüyorum tabi e postasini bulsan daha iyi olur fake e postayla linki gönderirsin
Elinize sağlık hocam

Fornakshe

Yeni üye
11 Nis 2019
5
2
MERHABA sayın THT üyesi , sosyal mühendislik çağında yaşıyoruz teknoloji geliştikce sosyal mühendislikte gelişiyor , eğer hedef arkadaşınız , akraba ve b. çala bilirsiniz , ama tanımadığınız biriyse link iıe tıklattırıp çala bilirsiniz , THT formunda bir çok bilgi var daha detaylı bilgi için forumu inceleyiniz , iyi forumlar başarılar !
Çok güzel açıklamışsınız hocam.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
i̇nstagramda bi̇r kullanicinin telfonunu veya mai̇l i̇ni̇ nasil bulurum ?bi̇r si̇te buldum (ama bu si̇te parali si̇te yazmiyrum başlik banlanir di̇ye, ve ben para vermeden bulmk i̇sti̇yorum) ben nasil ücretsi̇z şeki̇lde i̇nstagram hedef ki̇şi̇ni̇n tel yada mai̇l bi̇lgi̇si̇ni̇ edi̇nebi̇li̇ri̇m? tool falan varmi ? (sosyal muhendi̇sli̇k olmadan çözmek i̇sti̇yorum)​
maalesef.
sosyal mühendislik haricinde hiçbir tool
bu dediğiniz işlemi gerçekleştirmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.