Instagram Hesabı Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
E posta adresini bilmenize gerek yok kendi e postalarınızdan birini yazın 15 hesapta denediysem 10 ununu çaldım bu yöntemle tabii aylardır var olması çalma şansınızı biraz düşürmüş olabilir fixlenmesi ihtimaliyle

xThykex

Yeni üye
14 Eki 2012
47
0
mesaj atmadı diyen arkadaşlar mesaj atıyolar atıyolarda sdafsadf ne zaman ben yaptım elinde tutması lazımmış ben montajı bacagına yaptım kagıdı işe yaramadı fakat geç mesaj attıkları için bidaha uğraşmadım ama işe yarar

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,451
0
Aydın
İlk başlarda gerçekten işe yarıyordu taktik yayılmaya başladı adamlar iyice dikkat etmeye başladılar artık kolay kolay avlanmıyorlar güzel shoplamakta mesele tabi nekadar iyisen okadar şansın artar

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Kurbanin Hesaba Kayıt olduğu Epostasi lazim Olcak Onu bilin Yeter Islem devam eder.

1)https://help.instagram.com/contact/740949042640030 bu Linke giriyoruz
2) Benim hesabim Seçeneğini Seçip.
3)Hayır a Tikliyoruz
4) Sizden Erisminizin Olduğu hesabi isticek Yazin bir Eposta erisiminizin Olduğu epostayi.
5)Sonra Kurbanin Kullanıcı Adi Ve Epostasini yaziyoruz.
6) Son Olarak Bu Hesapta Benim gorundugum Fotograflar var diyip Gönder Diyoruz.
7)Erisiminin olduğu Epostana Bir Mesaj Gelir En az 30dk sonra Epostada 1234567 Su Kodu Bir kağıda yazıp yüzünüzün net bi şekilde çıkacak bir fotoğraf cekin dicek.
8) Siz O kodu bir deftere yazıp foto çekin sonra Kurbanin fotosunu indirip kendi fotonuzun üstüne montajlayin.
Ve Sana mail atan instagrama bu fotoyu at ve 12 saat bekle en fazla yani.
9) egerki montajin saglamsa instagram sana bi şifre yenileme linki yolluyor ve sende hemen sifreyi yenileyip hesabi ele geçirip herseyi kaldırıp Güle güle kullanıyorsun. ..
hocam zaten forumda buna benzer konuların nerdeyse aynılar var lütfen önce araştırma yaparak sonra konu açalım :)

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Kurbanin Hesaba Kayıt olduğu Epostasi lazim Olcak Onu bilin Yeter Islem devam eder.

1)https://help.instagram.com/contact/740949042640030 bu Linke giriyoruz
2) Benim hesabim Seçeneğini Seçip.
3)Hayır a Tikliyoruz
4) Sizden Erisminizin Olduğu hesabi isticek Yazin bir Eposta erisiminizin Olduğu epostayi.
5)Sonra Kurbanin Kullanıcı Adi Ve Epostasini yaziyoruz.
6) Son Olarak Bu Hesapta Benim gorundugum Fotograflar var diyip Gönder Diyoruz.
7)Erisiminin olduğu Epostana Bir Mesaj Gelir En az 30dk sonra Epostada 1234567 Su Kodu Bir kağıda yazıp yüzünüzün net bi şekilde çıkacak bir fotoğraf cekin dicek.
8) Siz O kodu bir deftere yazıp foto çekin sonra Kurbanin fotosunu indirip kendi fotonuzun üstüne montajlayin.
Ve Sana mail atan instagrama bu fotoyu at ve 12 saat bekle en fazla yani.
9) egerki montajin saglamsa instagram sana bi şifre yenileme linki yolluyor ve sende hemen sifreyi yenileyip hesabi ele geçirip herseyi kaldırıp Güle güle kullanıyorsun. ..

Peki Hocam Karşı tarafa yani şöyle şöyle değiştirildi şu e posta adresine gitti yada ip adresinden değiştirildiğine dair mail gidermi

Son düzenleme:

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Bence önce sen bir araştır sonra gel buraya yorum at. İnsanların emeklerine kuru iftira atmak bu kadar basit olmamalı.
hocam senin emeğinle oynamıyorum lüfen konuşmalarımızda dikkat edelim

şuraya bakmanızda fayda var sizin yerinize ben araştırdım

hatta bu adam bile alıntı yapmış o kadar çok paylaşıldıkı kaldırılmış :D bak seninkinin aynısı :)

http://www.turkhackteam.org/instagram/1446900-instegram-hesabi-calma-basit.html

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
hocam senin emeğinle oynamıyorum lüfen konuşmalarımızda dikkat edelim

şuraya bakmanızda fayda var sizin yerinize ben araştırdım

hatta bu adam bile alıntı yapmış o kadar çok paylaşıldıkı kaldırılmış :D bak seninkinin aynısı :)

http://www.turkhackteam.org/instagram/1446900-instegram-hesabi-calma-basit.html

Tarihlere bakmadan yorum yapıyorsun. Forumda bu konudan sadece 2 tane mevcut.

1 tanesi benim diğeri bu arkadaş açmiş ve konu benim konumdan sonra açılmış simdi demek istediğimi anlamışsındır umarım.

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Tarihlere bakmadan yorum yapıyorsun. Forumda bu konudan sadece 2 tane mevcut.

1 tanesi benim diğeri bu arkadaş açmiş ve konu benim konumdan sonra açılmış simdi demek istediğimi anlamışsındır umarım.
valla hocam yanlış anlama ben emeğinle oynamıyorum zaten kazanıcağım bir şeyde yok gördüklerimi söyluyorum çünkü nerdeyse ben her gün instagram konularıyla ilgileniyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.