Instagram Hesap Düşürme

15 Mar 2019
128
0
nasıl kolay yoldan instagram hesabı alabilirim belirli bi hedefim yok hesap düşsün yeter bir şekildenasıl yapabilirim bunu

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Kolay bir şekilde alman zor sosyal nühendislik ile alabilirsin yada fake script ile alabilirsin bu video sosyal mühendislik ile alabilirsiniz karşı tarafa link tıklatıp hesab düşürebilirsiniz ama sıradan bir sivile yapmak yasaktır nisyonumuza aykırıdır

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=GqQukH3YolI&t=6s[/ame]

shngkss

Üye
24 Mar 2019
72
0
dostum merhaba. Bende instagram düşürme işinde uğraşıyorum. Eğitim bile aldım ilk günden 158k düşürdüm. İletişime geçersen daha detaylı konuşuruz.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Selamlar,

phishing (sahte giriş sayfası.)
zararlı yazılım (keylogger, rat vs..)
Instagram forms (destek formları.)

ile hesap düşürmeniz mümkündür. Eğer brute-force yöntemi denemek isterseniz: proxy bulabilirsiniz.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
Merhaba,

Sosyal mühendislik veya sahte sayfalar kullanarak ele geçirebilirsin lakin bu yöntemler kesinlik barındırmaz.

Çünkü kimlik doğrulama sistemi bulundurma ihtimali var.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.