Instagram hesap kapatma %90

kaancyberX

Yeni üye
25 May 2020
14
0
---------NSTAGRAM KAPATMA METHOD------------

TAKLİT / OLARAK YUKSEK BİR HESAP AYARLAYİN TARİHİ NE KADAR ESKİ O KADAR GÜÇLÜ OLUR PP + BİO AYNİ YAPİN kullanıcı adı ONA BENZER YAPIN BENİ TAKLİT EDİYOR DİYE ŞİKAYET EDİN [ SAAT SABAH 9 AKSAM 5 ARASİ ] 9/5 ARASII BİLDİRİM GELİR KAPANDI DİYE :)

bazıları kapanmıyor v.s demiş :) kanıt atayım 2 saate kaldırırım

IzpuPS.png
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xeonizy

Yeni üye
18 May 2020
7
0
Reyiz sen diğerlerini boşver sen hesap kapatma methodlarina devam et seviliyorsun methodlarina için tşk ❤❤❤❤

Devamı gelmeli

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Kusura bakmayın lakin açtığınız konular daha önce bu forumda açılmış konular.
Yaptığınız yöntemlerde çok değişik değil.
İyi forumlar

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
hesabın eski olmasına gerek var mı? ve gönderileri, hikayeleri vs. onlar sorun olmaz mı ?

kaancyberX

Yeni üye
25 May 2020
14
0
isim soy isime gerek yokmu hocam

kullanıcı ad benzer olsun yazıyor isim soy ismide bi zahmet yapıın :) o kadarda cahil değilsinizdi

hesabın eski olmasına gerek var mı? ve gönderileri, hikayeleri vs. onlar sorun olmaz mı ?

tabikide gerke var gönderileri birebir atman gerek hesabının tarihi vurucagın hesaptan yüksekse taklit sende patlar :))

Kusura bakmayın lakin açtığınız konular daha önce bu forumda açılmış konular.
Yaptığınız yöntemlerde çok değişik değil.
İyi forumlar
açtıgım diğer konular bu grup ta kimsede yok bu taktiği zaten herkes biliyor önceki açtığım konuları kimse bilmiyor :) 4.6M sayfa kapattım önceki konumda lokal oldugu için çöp konuya taşındı :))

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
tabikide gerke var gönderileri birebir atman gerek hesabının tarihi vurucagın hesaptan yüksekse taklit sende patlar :))

tarihin eski olmasına gerek yok diye bir şey duymuştum.? Ayrıca her hesap için örnek 2k ise 2k+ bir hesapla mı taklit atmak gerek? ve hesap eski olsa bile gönderiler yeni olacak. Bu sorulara yanıt verirseniz sevinirim.

hasancok

Üye
13 Ocak 2019
170
6
İstanbul
sürekli aynı method bu methodu 7 yaşındaki kardeşim bile biliyor, yeni yöntemler geliştirin / ihlal / taklit / karalama / telif vb

Zapping

Yeni üye
31 Eki 2019
5
0
Denendi Kapanıyor arkadaşlar. fakat aynı hesapla 2 kişiyi kapatamıyorsunuz yeni hesap açın. başkasını kapatın.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Bazı geri kafalılar bu konuyla ilgili dalga geçmiş Ben Şöyle Anlatayım:
Bu yöntem en etkili yöntemlerden biridir yüksek takipçili hesaplarla 10k(Ne Kadar Az O Kadar İyi) dan aşağı takipçisi olan bir hesabı birkaç dakika içinde tamamen kapatabiliyor .

Arkadaşımızın ellerine sağlık iyi ve yararlı bir konu olmuş
Bu cevabı yazmadan önce keşke forum kurallarını okusaydınız @Arathron

Kural:
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

Devamını okumanızı önerir iyi forumlar dilerim :) Forum Kuralları

codykaan

Yeni üye
19 May 2020
1
0
direk taklit atıyoruz desende olurdu sanaldaki herkes bilir bunu ztn form bul derim onları konu aç taklit için konu açman saçma

kaancyberX

Yeni üye
25 May 2020
14
0
sürekli aynı method bu methodu 7 yaşındaki kardeşim bile biliyor, yeni yöntemler geliştirin / ihlal / taklit / karalama / telif vb
kardeşim bu method eskilerin methodur %90 kapama garantilidir madem kapatmak istiyonuz kapatın bu methodla farklı paylaştıgım methodlarda 4.6M sayfayı kapattım lokal konu oldugu için çöpe taşındı konu :)

madem sosyal medya uzmanısın paylaş o zaman taktik sözde sosyal medya uzmanı olunmuyor kardeşim kapanan insta hesabını aç deseme açamssın ;) bu devirde kapanan instayı açmayı bilen 2/3 kişi var :))

direk taklit atıyoruz desende olurdu sanaldaki herkes bilir bunu ztn form bul derim onları konu aç taklit için konu açman saçma

kardeşim bendeki methodları paylaşsam instada kapanmayan hesap kalmaz ;) o kadar taktlidi biliyonuz kapatın o zaman instagram tabi işin zoru size ağır geliyor

Bazı geri kafalılar bu konuyla ilgili dalga geçmiş Ben Şöyle Anlatayım:
Bu yöntem en etkili yöntemlerden biridir yüksek takipçili hesaplarla 10k(Ne Kadar Az O Kadar İyi) dan aşağı takipçisi olan bir hesabı birkaç dakika içinde tamamen kapatabiliyor .

Arkadaşımızın ellerine sağlık iyi ve yararlı bir konu olmuş

eyvallah kardeşim sağolasın yorumun için millete işin zoru ağır geliyor taklit formu ile sosyal mühendisliğin iyiyse aynı günde kapatırsın hesabı farklı konumda paylaştığım taktiği attım millet inanmıyor diye kanıtlı attım 4.6M hesabı kapattım ss attım lokal oldugu için konu çöpe alındı

Bu cevabı yazmadan önce keşke forum kurallarını okusaydınız @Arathron

Kural:

Devamını okumanızı önerir iyi forumlar dilerim :) Forum Kuralları

adam doğru olanı söylemiş :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.