Instagram kapatılan hesapların açılması

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya
Arkadaşlar öncelikle hayırlı Ramazanlar.

Arkadaşlar uzun zamandır bu formda sosyal medya adına hem birçok şey öğrendim hemde birçok kişiye faydamın dokunduğunu düşünüyorum.

İnstagram konuları üzerinde genel olarak bütün sorularınıza cevap verebilirim. Hiç sıkıntı yok.

Fakat formu incelediğimizde birçok hesabı kapanan mağdur kişi mevcut. Ve bende bunun içerisindeyim. Ama formu incelediğimizde bu kapanan hesaba çözümü olan hiç bir kimse yok.

Dileğim bu konunun mağdur kişiler tarafından üste çıkartılması. Ve THT kullanıcılarına özel olarak birinin bu sıkıntıya çözüm bulması.

Şimdiden herkese teşekkürler.​

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE
Cevap: Instagram kapatılan hesapların açılması Hakkında

Eğer hesabın kapandı ise instagrama mail gönderebilirsin işe yarar :D

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Cevap: Instagram kapatılan hesapların açılması Hakkında

Herkesin yaptığı öneriler ile yarayan çözümlerdir 1 2 forum atıp hesap açmak kolay değil vpn kullanarak günde 3 5 tane forum atman gerekiyor hesabın açılana kadar forum basmaya devam etmelisin aksi takdirde hesabınız açılmaz ve instagram sizin peşinizde düşmez sürekli mail ile baskı kurmanız gerek hesabınızın açılması için tabi bunu otomasyon olarak görmeyen tek tek inceleniyor yazdıklarınız

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya
Herkesin yaptığı öneriler ile yarayan çözümlerdir 1 2 forum atıp hesap açmak kolay değil vpn kullanarak günde 3 5 tane forum atman gerekiyor hesabın açılana kadar forum basmaya devam etmelisin aksi takdirde hesabınız açılmaz ve instagram sizin peşinizde düşmez sürekli mail ile baskı kurmanız gerek hesabınızın açılması için tabi bunu otomasyon olarak görmeyen tek tek inceleniyor yazdıklarınız

Hesabım kapatılalı uzun zaman oldu. Ve yüzlerce kez form doldurdum. Artık mail dönüşü bile alamıyorum. Yani bu işin başka bir çözümü olması lazım. Ücret dahilinde açanlar nasıl açıyor acaba ?

Sorun devam ediyor #güncel

Moderatör tarafında düzenlendi:

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
Hesabım kapatılalı uzun zaman oldu. Ve yüzlerce kez form doldurdum. Artık mail dönüşü bile alamıyorum. Yani bu işin başka bir çözümü olması lazım. Ücret dahilinde açanlar nasıl açıyor acaba ?

Sorun devam ediyor #güncel

medyaları olanlar var o şekilde açanlar var ücret dahilinde. Ayrıca forumlada açılıyor normalde hesaplar neyden kapandığına bağlı olarak fakat hesap spama düştüyse forumlar artık etki etmeyebilir

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Boşuna açmışsın gibi ben de defalarca yardım merkezinde konu açtım. Ben diyorum maile geri dönüş yapılmadı hiç hala robot gibi forum at diyorlar. Medyası var falan da herkese de pek guven olmuyor fake türk numarası alıp dolandıranlarda var. Normal seviyede para isteseler eyvallah herkese 500 tl bilmem ne. Maske ihtiyacın olur maske fiyati uçar deprem olur ev fiyatları uçar kusura bakma da tek başına yapamıyorsan birinden bir yarar bir halt gelmiyor

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya
Boşuna açmışsın gibi ben de defalarca yardım merkezinde konu açtım. Ben diyorum maile geri dönüş yapılmadı hiç hala robot gibi forum at diyorlar. Medyası var falan da herkese de pek guven olmuyor fake türk numarası alıp dolandıranlarda var. Normal seviyede para isteseler eyvallah herkese 500 tl bilmem ne. Maske ihtiyacın olur maske fiyati uçar deprem olur ev fiyatları uçar kusura bakma da tek başına yapamıyorsan birinden bir yarar bir halt gelmiyor
Haklısın dostum. Bende bunu merak ediyorum koca formda bunu bilen birileri yokmu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.