İnstagram Nasıl Hesap Çalma Scripti nasıl Yapabilirim

HilmiBrs

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
Merhaba, Profesyonel Yoldan İnstagram Hesabı Çalmak İstiyorum Bunun için de İyi Bir Kandırma Yöntemi ve Scrpit Lazım
Sizden İstediğim Hesap Çakmak için Nasıl Script Oluşturabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Cevap: İnstagram Nasıl Hesap Çalma Script Yapabilirim

Telif scripti kullanabilirsiniz onun dışında hesaba farklı cihazdan girildi şifrenizi değiştirin tarzında da kullanabilirsiniz şifre değiştirme ekranı hem log tutacak hemde gerçek zamanlı şifresini değiştirecek tarzda

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
686

Telif scripti kullanabilirsiniz onun dışında hesaba farklı cihazdan girildi şifrenizi değiştirin tarzında da kullanabilirsiniz şifre değiştirme ekranı hem log tutacak hemde gerçek zamanlı şifresini değiştirecek tarzda

İyi akşamlar,

Gerçekten okuyunca çok etkilendim. Cidden çok güzel bir fikir. Fakat düşününce yapmasının zor olduğunu fark ettim. Eğer bir tüyo verebilirseniz yapmayı deneyeceğim.
Fakat bunu mail olarak göndermek lazım ve sıkıntı şu ki bu tür script linklerini kurban açmasın diye google elinden geleni yapıyor. Yine de çok iyi bir fikir.

İyi Günler

Bokator34

Üye
28 Mar 2020
61
0
Moderatör tarafında düzenlendi:
29 Tem 2017
51
0

forumda zaten hali hazırda bir çok scriptler var hiç bilgin yok ise bile yinede kendine göre düzenleyıp kullanabilirsin bir hosta yukleyıp

kurbana yedırmek ıcın ıse muhtemelen gmaıl kullanıyordur gmaıle spamsız atman bıraz zor lakın whatsapptan cok rahat yedırırsın

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE

güzel bir script olsa bile sunucunun olması gerekir eğer var ise sunucun harflere dikkat ederek gönder hocam yüksek takipçi ise mavi tik olabilir ya da az takipcili için giriş denemesi sıfırlama talebi vs. yapabilirsin :D

------------------------------------
______ WARNİNG ______

HilmiBrs

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
Arkadaşlar Yorumunuz için Teşekkür Ederim ama Script Nereden Açacam Nereden Hazır Script Alacam ve Buraya Girilen Bilgilerin Bana Gelmesi için Ne Yapmam Gerek daha Detaylı Anlatır mısınız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.