İnstagram Telefon Doğrulama Sorunu

muyunus

Yeni üye
27 Şub 2008
34
0
Antalya
Merhabalar. İnstagrama yeni kayıt oluyorum ve anında telefon onayına düşüyor... Çerezleri komple silip modeme reset attığımda anında düşmüyor 10dk sonra düşüyor :) Atlatmak için bir çare yokmu? Takipçi - beğeni satanlar bot hesap açıyor nasıl oluyor da telefon onayına düşmüyor? Bilen birileri yardımcı olursa memnun olurum. Sms receive gibi sitelere de deniyorum onaylatmayı ama malesef mesaj gelmiyor. Yokmu bir çaresi?

muyunus

Yeni üye
27 Şub 2008
34
0
Antalya
Telefon dogrulama sitesi buldum ancak kabul etmiyor instagram.. Kodu gonderıyor ama kodu kabul etmıyor. 20 ye yakın hesapta denedım olmuyor. BENIM COZEMEDIGIM KISIM İNSANLAR BOT HESAP AÇIP TAKİPÇİ SCRİPTİNE EKLERKEN HER 1 BOT HESAP İÇİN TEL NUMARASI MI GİRİYOR???? NASIL GEÇİYORLAR NASIL ATLATIYORLAR BİLGİSİ OLAN BIRI LUTFEN YARDMI EDEBILIRMI :)

TCU

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
818
0
26
|<Mars>|
Merhabalar. İnstagrama yeni kayıt oluyorum ve anında telefon onayına düşüyor... Çerezleri komple silip modeme reset attığımda anında düşmüyor 10dk sonra düşüyor :) Atlatmak için bir çare yokmu? Takipçi - beğeni satanlar bot hesap açıyor nasıl oluyor da telefon onayına düşmüyor? Bilen birileri yardımcı olursa memnun olurum. Sms receive gibi sitelere de deniyorum onaylatmayı ama malesef mesaj gelmiyor. Yokmu bir çaresi?

ıp kaynaklıbişi aynı ıpden girince oluşur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.