İnternet Öneri!

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
Dostlar merhaba pazartesi günü Türk Telekoma İnternet başvurusu yapıcam...24 mbps paketini almayı düşünüyorum sizce bu hız yeterli mi? Kullanan arkadaşlar memnun mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: alt yapı TürkTelekom altyapısı

Cekir

Yeni üye
9 Ara 2020
11
0
Uzay
Daha onceden kullandim ve çok memnundum fakat bazi nedenlerden dolayi değiştirmek zorunda kaldim. bence işini görür diye düşünuyorum

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Dostlar merhaba pazartesi günü Türk Telekoma İnternet başvurusu yapıcam...24 mbps paketini almayı düşünüyorum sizce bu hız yeterli mi? Kullanan arkadaşlar memnun mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hız yeter mi sorusu sana büyük boyutlu indirme yapıyorsan yetersiz kalabilir ama fazla indirme yapmıyor, interneti oyun, film, video amacıyla kullanıyorsan yeterli olabilir. Ama sana tavsiyem Türknet'e de bakabilirsin. Taahhütsüz 35mbps internet 85 lira, 100mbps 95 liraya sahip olabiliyorsun.

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Dostum bence alma turknetin kendi sitesinden altyapını sorgula alabileceğin en yüksek hızı taahhüt olmadan al yaklaşık 75-80 TL ye RootBeta

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
Dostum bence alma turknetin kendi sitesinden altyapını sorgula alabileceğin en yüksek hızı taahhüt olmadan al yaklaşık 75-80 TL ye RootBeta

Hocam dediğiniz gibi turknet alıcaktım fakat ailem pek sıcak bakmıyor olaya...

Hız yeter mi sorusu sana büyük boyutlu indirme yapıyorsan yetersiz kalabilir ama fazla indirme yapmıyor, interneti oyun, film, video amacıyla kullanıyorsan yeterli olabilir. Ama sana tavsiyem Türknet'e de bakabilirsin. Taahhütsüz 35mbps internet 85 lira, 100mbps 95 liraya sahip olabiliyorsun.

Evet Hocam fazla indirme yapıyorum,ayrıca ailem Türknete pek sıcak bakmıyor.

Daha onceden kullandim ve çok memnundum fakat bazi nedenlerden dolayi değiştirmek zorunda kaldim. bence işini görür diye düşünuyorum

Bilgilendirme için teşekkürler dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:
29 Kas 2020
52
0
istanbul
Suan turktelekomluyum begenmıyorum 16 mb dedıler 7 8 anca verıyor arıyorum 1 gun 16 oluyor yıne dusuyor vana var bunlarda turknete gecıcem begenmıyorum tueknetı bızde begwnmıyorduk annemler dolandırıcı fılan dedıler arkadasım gectı 35 mb dedıler 34 33 oluyor dıyor bende gecıcem turktelekom pısmanlıktır

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya

Merhabalar,
Ben zamanında Türk Telekom'da kullanmıştım. 24 Mbps hız iyidir ve en azından ben hiçbir sorun veya bir problem ile karşılaşmadım. Yeni eve taşındıktan sonra Turk Net' e geçiş yaptım. Taahhütsüz Fiber 100 Mbps 85 ₺ paketini kullanıyorum. Altyapınız fiber destekliyorsa, kullanmanızı öneririm.

İyi Forumlar.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,

İnternet altyapısı bölgeden bölgeye değişiklik gösterdiği için biz güzel bir paket olduğunu söylesek de interneti alacağınız altyapının sağlam olup, olmaması gibi etmenler olayın içerisine giriyor. Sağlamdan kastım abonelik için açılan port'ların doluluk oranı gibi etmenler. Sizin bölgeye internet hizmeti veren firmaları arayarak bütçenizi söyleyin ve hangi paketleri verebileceklerini öğrenin ve not alarak karşılaştırma yapın.
:))

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Suan turktelekomluyum begenmıyorum 16 mb dedıler 7 8 anca verıyor arıyorum 1 gun 16 oluyor yıne dusuyor vana var bunlarda turknete gecıcem begenmıyorum tueknetı bızde begwnmıyorduk annemler dolandırıcı fılan dedıler arkadasım gectı 35 mb dedıler 34 33 oluyor dıyor bende gecıcem turktelekom pısmanlıktır

Kardeşim , aradığında düzelip , sonra azalıyorsa , bu senin altyapın , ya da modemin yüzünden olabilir.Modemin eski mi? Bölgelere uygun farklı sorunlar olabilir , yaşadığın bölgede türk telekom kullanıcısı sayı çok fazla mı?

Raku

Yeni üye
28 Kas 2020
2
0
turkcell i tavsiye ederim türk telekom çok yavaş pişman olabilirsin

türk telekom çok yavaş turkcelli tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,238
7,708
sakın kardeşim türk telekom alma çok kötü ve berbat. günde yüzlerce kez kesilip duruyor ve hızı çok çok yavaş. parana yazık olur. beni dinle türknete geç bende öyle yaptım mis gibi internet veriyorlar internet çok hızlı ve asla da kesilmiyor. türk telekom kimse kullanmasın paranıza yazık olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.