İnternetten para kazanan varmi ? (((CİDDİ)))

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
ortalama 300.000 görüntülemede 823 tl alınyor kardeşim ama sana tavsiyem hile yapma her türlü yooutube farkediyor tabi illa farketmedği vardır ama normal yollarla kazanmaya çalış birde % 2 - 3 gibi bi oran var youtube de eğer 100 görüntülemede 2 yada 3 ü geçmişse reklam tıklamaları ban yersin en başta geçen reklamı atla hariç kenardaki reklamlara tıklanırsa ban yersin
Kardesim ben kararimi verdim saolun cok iyi bi site acicam

texir

Katılımcı Üye
3 May 2012
444
1
kopenhag
paypal HESAB
E-Posta : [email protected]
API Kullanıcı AdI : mm-facilitator_api1.winterjuice.com
Para Birimi : USD
API Şifre : 1397653708
API İmzası: A4rNMO3YV58jppy-rv7Amw4xzw2BARcYove3D.WiSyMlqpFCdAkX736y
API Sürümü: 112

YURT DIŞI PAYPAL İÇİNDE TEMİZİNDEN 400 TL VAR :)

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Kardesim haram para dan uzak duruyorum haram parada gozum olsa senin gibi paypal patlatmak yerine kendi yaptigim bir virusu herkezr yedirirdim gunluk 100 binden fazla para kazanirdim ;) ! Ama ahiretimi satmaya degermi ? :deymez ;) haram parayla aldigim ev yanar yada yikilir ;)

Wide Sight

Yeni üye
2 Tem 2015
25
0
Ankara
Biraz bütçeniz varsa vps alıp bot ile güzel para kazanabilirsiniz. Yok ben bot işlerine hiç girmeyim diyorsanız r10 gibi webmaster forumlarında tema tasarlayıp satabilirsiniz. Haa bide unutmadan alan adı avcılığı var :) güzel bir domaini önceden bulup açık arttırma sitelerinde satabilirsiniz. Özellikle yeni açılan firmalarin alan adlarını alıp güzel karlar elde edebilirsiniz.Bir arkadaşım önceden fransizca.com adresini aldı şimdi 20.000 ila 50.000 tl para istiyor mesela :D

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Biraz bütçeniz varsa vps alıp bot ile güzel para kazanabilirsiniz. Yok ben bot işlerine hiç girmeyim diyorsanız r10 gibi webmaster forumlarında tema tasarlayıp satabilirsiniz. Haa bide unutmadan alan adı avcılığı var :) güzel bir domaini önceden bulup açık arttırma sitelerinde satabilirsiniz. Özellikle yeni açılan firmalarin alan adlarını alıp güzel karlar elde edebilirsiniz.Bir arkadaşım önceden fransizca.com adresini aldı şimdi 20.000 ila 50.000 tl para istiyor mesela :D
Kardesim o kurban kasip sitemi actirmayi dusunuyorum ama haram oluyor oda haram olmasa 5-6 bin kurban kasip 3-40 site acip gosterim basi para alicaktim ama haram iste lanet olsun ki haram :(

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Youtbeden Nasıl para kazanabilceğimizi anlatan bir konu veya bir video varmı forumda Yoksada bir arkadaş anlatabilrimi?
3 hafta sonra büütün bildigin programlar ve bilgileri anlaticam arkadaslar linux kali bastan sona anlaticam facebook veya skype uzerinde rat virua olayina kadar inicem asla ((patlamayan))crypter videosu cekicem ve senin o konulari falanda cekicem ;) herkez exploit yazmayi ogreticem herkeze ipden pc ye virus atmayi ogreticem ipyi gizlemeyi ogreticem ogreticemde ogreticem yani ;)

jaisuss433

Üye
30 Haz 2015
164
0
3 hafta sonra büütün bildigin programlar ve bilgileri anlaticam arkadaslar linux kali bastan sona anlaticam facebook veya skype uzerinde rat virua olayina kadar inicem asla ((patlamayan))crypter videosu cekicem ve senin o konulari falanda cekicem ;) herkez exploit yazmayi ogreticem herkeze ipden pc ye virus atmayi ogreticem ipyi gizlemeyi ogreticem ogreticemde ogreticem yani ;)

At Bakalım Kanalının linkinide Yükleyince izleyek bide yukleme yapınca ozelden mesaj atarmsn ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.