iphone 6 plus doknmatık bozuk

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
selamun aleykum degerli tht üyeleri iphone 6splus cihazda ekran ara sıra dokunmuyor sebebi nedir ekrandamı yoksa dokunma entegresindemidir bilen varsa acıklayabilrmi fiyat filan ne kadar cikar :incele

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Biz buradan ne desek görmeden birşey yapamayiz.
En yakın teknik servise gösterin onlar zaten ne ile alakalı sorun ne kadar para tutar size bildirir.

XTechnology

Yeni üye
9 Şub 2019
34
0
İstanbul
selamun aleykum degerli tht üyeleri iphone 6splus cihazda ekran ara sıra dokunmuyor sebebi nedir ekrandamı yoksa dokunma entegresindemidir bilen varsa acıklayabilrmi fiyat filan ne kadar cikar :incele

Dokunmatik arızası olabilir İphone'larda Ekran + dokunmatik beraber olması lazım. Fiyatı da Samsung Ekranları gibi uçuk değil kesinlikle. 200-250 TL Civarında çözülür diye düşünüyorum.

Bu şekilde satmak istersen ölü fiyatına da alabilirim :): :):

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Eğer kırılmaz cam takılıysa değiştirip, aradaki tozları silebilirsiniz. Bundan kaynaklanabilir, direkt teknik servise götürmenizi tavsiye etmem.

samap

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
555
0
bende iphone 6 sorun vardı aynı şekil bazen basmıyordu ekanı değiştirdim düzeldi ben ucuza bir ekran alıp denemiştim sorunu anlamak için servise göndereceksen direk iphone servislerine gönder telefon tamircileri fazla fiyat çıkarıyo bazen bu değişiyor ama en neti kendi servisler bence :)
iyi forumlar...

RULLERFR

Üye
15 Ocak 2019
207
6
kırılmaz cam var ise cıkar dene olmazsa ya yazılımsal yada donanımsaldır yazılımsal ise ucuz miktar ile yaptırabilirsin donanımsal ise iç ekran da kaynaklı olabilir oda sana pahalıya patlar

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Cihazda kırılmaz cam mevcut ise çıkartıp takın sorun ondan kaynaklanıyor olabilir birde cihaz sürekli aşırı şekilde yapıyorsa telefoncuya götürün zararı artmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.