Laptop mining yapmak

Licky

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
284
5
Youtube da kaynaklar var en sağlıklısı ekran kartı ile yapmaktır fakat cpu ile de yapabilirsin bilgisayarin eski ise fakat şuan kazanacagin para elektrik masrafını karşılamaz 10 20 sene sonra değerlenir diye kazacaksan belki işine yarayabilir onun dışında bir getirisi olmaz sana

Nonantiy

Moderasyon Tim Lider Yrd.
28 Haz 2020
1,995
1,089
Kayseri
Merhabalar,

ilk başta eski bir laptob ile mining yaparsanız hiç bir şey elde edemesiniz. Adı üstünde laptob ve eski. Sadece bir kaç tl daha fazla elektirik faturasının gelmesine yardım edersiniz bilginize.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,291
3,529
PCI portundan orta düzey bir ekran kartı bağlarsanız birşeyler kazanabilirsin, GTX 960, 970, 980, 1050, 1060, 1070, 1080 ikinci el olarak ucuza bulabilirsin, laptop'a masaüstü ekran kartı bağlamak hakkında rehberler var bakabilirsin, iyi forumlar diliyorum.

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
758
173
Linux
Eski bir cihazla mining yapmanızı tavsiye etmem. Cihazınızı zorlar, elektriği çok harcar ve yaptığınız masrafı karşılamayabilir. Size tavsiyem bütçeniz varsa ekran kartı alarak ufak bir mining sistemi kurmanız. Diğer türlü ben denedim bir işe yaramıyor

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.