merhaba 3 tane pcim var para kazana bilirmiyim Görüslerinizi bekliyorum

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
merhaba aktif olarak 3 pc var biri i 7 işlemci 6 nesil, i 5 işlemci 3cü nesil ,i 3 işlemci 7 nesil ben bu 3 bilgisayarımdan kazanc elde edebilirmiyim görüşlerinizi bekliyorum

S1berTurk

Yeni üye
8 Tem 2019
26
0
Mining yaparak kazanç elde edebilirsiniz iki tür var gpu veya CPU üzerinden kazı yapmak veya da oyun sunucu açıp kiralabilirsin

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
aklımda ve gecmişte calıstırdıgım niceCASH VAR bunun haricinde bilmiyorum oyun sunucu kiralamayı yeni duydum

birde blog sitemde boot olarak kullanıyorum 3 bilgisayarı ama boot işte ne kadar olabilir ki site retlenmedi yani addense ceza kesmiyor botlara ama bottan kazanc elde edilmiyor sadece günlük 20.000 giriş saglıyor okadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
Yani kasacağın para elektrik faturası olarak geri dönecektir, ha dersen ki ben daha gencim okula vs gidiyorum o zaman mining yap elektrik faturasını babana ödet parayı sen dolaylı yoldan cebe at oluyor :D

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
Yani kasacağın para elektrik faturası olarak geri dönecektir, ha dersen ki ben daha gencim okula vs gidiyorum o zaman mining yap elektrik faturasını babana ödet parayı sen dolaylı yoldan cebe at oluyor :D

Madencilik nasil yapiliyo gunluk kaarı falan biraz daha acabilirmisiniz acaba

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
masa üstü yada leptopta mining/kazma yapmayı karlı bulmuyorum sizlerde farkındasın direk bitcoin almak daha mantıklı dip seviyelerden tabi yada mining için minig makineleri tercih edilmeli diye düşünüyorum varmı baska fikri olan arkadaslar

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
valla 3 pc var özellikleri iyi internetinde iyi ise bitcoine giriş derim bende suanda 0,000000600000 coins var kasıyoruz öyle işte

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Elektirinden gectim bilgisayarı yoruyor mining cihazı alıp onun yapması daha iyi bence hem pc ile baska seyler yapılır ama ney para kazanmak olarak

MrXCyberQ hangi siteyi kullanıyorsun ninecash mı

- Blog Yazarak
2- Youtube
3- Site Kurarak
4- Instagram
5- DropShipping
6- E-Kitap
7- Anket Doldurarak
8- Google Reklamlarından
9- Tema ve Eklenti Kodlayarak
10- Domain Alım – Satım
11- Niş Bir Blog Açarak
12- Udemy
13- Upwork
14- Backlink Satışı Yaparak
15- Fiverr
16- Viator
17- Makale Yazarak
18- Fotoğraf Satarak
19- Stock Music – Stock Video
20- Kendi Sitenizi Kurarak21- AirBNB
22- Amazon Mechanical Turk
23- Fiverr Ürünlerini Daha Pahalıya Satın
24- Satış Ortaklığı İle
25- Oyun Skin Alım – Satımı
26- Çeviri Yaparak
27- Freelancer
28- Twentify
29- Online Marketlerde Ürün Satımı
30- Twitch
31- Uber
32- Bionluk
33- SadeceON
34- Appen ve LionBridge
35- Artıway

bunlar var bulabildiklerim cogu pc basında olman gerekli

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.