Metin2 hata

Byprohacker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2012
378
0
Arkadaş ben bi pvp oynuyorum metin2 oynayanlar varsa veya anlayan

ben pvpye her girişte logininfo.pyp siliniyor diyor oyuna sorunsuz giriyor ama bu hatayı naısl kaldırırım

benim sorunum şimdi log veiyor her girişte loglar tutulduğu yer vardır herlade orda gm baktığında bu hile yapıyor diye banlar emeklerim boşa gider onun için tedirgileniyorum nasıl hallonur root.epk yi açıp
engelle pylerini adlarını .py yerine .pd yaptım gine olmadı gerçekten anlayan varsa bi yardım ederse sevinirim:RpS_wink:

S

Splitter

Ziyaretçi
Yanlış yerde arıyorsun. Metin2 Klasöründe logininfo diye .py uzantılı bi dosya varsa sil sorun gidecektir. Siliniyor deyip silememeside yönetici izinlerinden kaynaklanabilecek bir sorundur pvpnin kurucusu clientine manifest eklememişse ondan olur büyük ihtimal :)

Byprohacker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2012
378
0
temiz mt2ye attım ztn normal exeye tıkladığımda gine yazıo logininfo.py siliniyor diye hile fln yoksa mt2 klasöründe pcde var ama hile yani d sürücünde logininfo diyede bişey yok metin2 dosyalarıda içinde yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.