Neden ? Nick "kullanıcı ismi" değiştiremiyorum ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Kullanıcı sözleşmesi & Gizlilik politikası sözleşmesi
Neden nicki değiştiremiyorum sorusuna cevap aramamız gereken iki nokta.

Bu resim "Kullanıcı sözleşmesi" içerisinden

Kullanıcı üyelik için sunulan şartları kabul etmeklen mükelleftir.

Bu resim "Gizlilik politası sözleşmesi" içerisinden

5651 KANUN

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU

YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ

HAKKINDA KANUN

Bizlere internet ortamını daha sağlıklı kullanım ortamları sağlanması için kanun maddesine güveniniz. Ve bu kanunlar ciğnelirse Madur sıfatı ile yasal yollardan hakkımızı aramaya olanak sağlar. Aynı zamanda birine birilerine vereceğimiz zarardan ötürüde maduriyet yaşatmış kullanıcı olarak T.C adli soruşturması kapsamında hesabını veririz.

Kısacası bu yüzden Nick değiştirmemiz yasaktır.
Buna istisnalar dahil değildir bu sorumluluğu web sitesi yöneticileri alırlar.

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,040
137
Oslo
Elinize sağlık. Konuda Türkçe çok farklı bir şekilde kullanıldığı için hiç bir şey anlamadım sanırsam. Anlatım düzeltilip birkaç "BBCode" kullanırsanız çok daha güzel olur. Elinize sağlık tekrardan.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Elinize sağlık. Konuda Türkçe çok farklı bir şekilde kullanıldığı için hiç bir şey anlamadım sanırsam. Anlatım düzeltilip birkaç "BBCode" kullanırsanız çok daha güzel olur. Elinize sağlık tekrardan.

Senin açından anlaşılmıyan nedir ?
Sen bana bir soru sorduda ben ona cevapmı verdim sanıyon, öyle olursa gülerim.

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
VIP üyeliklerde neden nick değiştiriliyor? O zaman şikayet edeyim :)

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Veritabanı üzerinde bir üyenin eskiden kullandığı kullanıcı adları saklanabilir bunun herhangi bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum.Ayrıca vip üyelik ile nick değiştirenler ne oluyor tam olarak.Eğer her üye nick değiştirebilseydi vip paketlerinden bir madde daha eksilmiş olurdu düşüncesindeyim.

'DilsizCellat

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
2,645
3
Kaf Dağı
Abi anayasa bilgilerini ve benzersiz anlatım tarzını bazı lobiler kıskanmış olacak ki böyle yorumlar yapıyor utanmazlar. Biz senin hep arkanda olacağız abi sen böyle faydalı içerik paylaş yeter ki.

EmreTheLamer

Yeni üye
21 Şub 2021
44
3
Kullanıcı sözleşmesi & Gizlilik politikası sözleşmesi
Neden nicki değiştiremiyorum sorusuna cevap aramamız gereken iki nokta.

Bu resim "Kullanıcı sözleşmesi" içerisinden

Kullanıcı üyelik için sunulan şartları kabul etmeklen mükelleftir.

Bu resim "Gizlilik politası sözleşmesi" içerisinden

5651 KANUN

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU

YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ

HAKKINDA KANUN

Bizlere internet ortamını daha sağlıklı kullanım ortamları sağlanması için kanun maddesine güveniniz. Ve bu kanunlar ciğnelirse Madur sıfatı ile yasal yollardan hakkımızı aramaya olanak sağlar. Aynı zamanda birine birilerine vereceğimiz zarardan ötürüde maduriyet yaşatmış kullanıcı olarak T.C adli soruşturması kapsamında hesabını veririz.

Kısacası bu yüzden Nick değiştirmemiz yasaktır.
Buna istisnalar dahil değildir bu sorumluluğu web sitesi yöneticileri alırlar.

vip olanlar nick değiştirebiliyor diye biliyorum ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.