★Ödüllü Yarışma★ ~Türkçülük Kulübü~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
YARIŞMA BİTMİŞTİR.

Esenlikler arkadaşlar. Türkçülük Kulübü olarak bir yarışma düzenliyoruz. Amacımız hem kitap okumaya teşvik etmek, hem de Türkçülüğü ve Türk Ülküsünü tanıtmak.

Yarışma Nasıl Olacak?

Sizden ''Türkçülük'' hakkında bir makale yazmanızı istiyoruz. Türkçülük hakkında istediğiniz noktaya değinmekte serbestsiniz. Örneğin Günümüz Türkçülerinden, Hüseyin Nihal Atsız'ın Türkçülük anlayışından bahsedebilirsiniz. Detay size kalmış :)

Yazacağınız makaleleri ''Türkiye, Türklük ve Türk Tarihi'' adlı kategoride konu olarak açmanızı istiyoruz. Daha sonra bana özel mesaj ile konunuzu ilettiğinizde yarışmaya dahil oluyorsunuz.

Makalenizi yazarken şu kurallara dikkat etmenizi rica ediyorum:

•Yazım kurallarına dikkat edilmeli.
•Anlatımda sade ve belirli bir formata uygun olmalı
•Somut özellikler ön planda olmalı.
•Öne sürülen düşünce ve tez kanıtlanmalı.

Yarışma Süresi Nedir?

Yarışma iki hafta sürecek.
Başlangıç Tarihi: 23.03.2017 Perşembe 19.00
Bitiş Tarihi: 06.03.2017 Perşembe 19.00

Hepinizin merak ettiği konu, Ödül nedir? :)

Ödül, Ulu Türkçü Hüseyin Nihal Atsız'ın ''Türk Ülküsü'' adlı eseri. Çok değerli bir eserdir. Her fikirden insanın okumasını tavsiye ederim. Bu yüzden bu kitabı seçtik. Kitabı kulüp üyelerimizden THEO arkadaşımız gönderecek.

Bunun yanında değerli yöneticimiz OnLy de etkinliğimize destek verecek ve Hüseyin Nihal Atsız'ın bir diğer değerli eseri olan ''Ruh Adam'' kitabını bizzat gönderecek. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kitapların birkaç fotoğrafı:

Türk Ülküsü

P0nDlv.jpg

7q7D6m.jpg

Ruh Adam

timthumb.php

Konu için DeneyimsizDenek'den izin alınmıştır, teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
Bende Katılacağım.
Düşünce çok güzel şimdiden başarılar :)
Diğer arkadaşları da teşvik etmek lazım.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
Artı olarak bende birşeyler katmak istiyorum. Okuyup bitirdiğim RUH ADAM ( H.Nihal ATSIZ) ın Romanını dereceye girecek olacak arkadaşa bizzat kendim yollayacağım.

The CrueL Düzenlemeyi sen yaparsın not Düşersin Konuya Esenlikler dilerim.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Artı olarak bende birşeyler katmak istiyorum. Okuyup bitirdiğim RUH ADAM ( H.Nihal ATSIZ) ın Romanını dereceye girecek olacak arkadaşa bizzat kendim yollayacağım.

The CrueL Düzenlemeyi sen yaparsın not Düşersin Konuya Esenlikler dilerim.

Konu düzenlenmiştir. Desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz hocam. Var olun.

bedoso

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
260
1
Detroit
Katılan arkadaşlara başarılar dilerim bende tek tek okuyacağım güzel şeyler çıkacak gibi görünüyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.