Çözüldü okul kapısı hk.

Wiz Khalifa

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
951
0
7
WizLanda
Iyi günler beyler ben bugun okulda nobetciyim ve okulun kapısı kumanda ile çalışyor kumanda bozuk acaba bunun uygulamasi var mı beyler ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Şuan için böyle bir sistem yok.

Var

elektronik olarak bu tarz bir modül kullanılıyor
bunu wifi ağı yada bluetooth ile yapabilirsiniz.

biz buna led yakmak diyoruz. bununla uzakdan kumandalı arabaları
ve bazı ev eşyaları kontrol edilebiliyor.
fakat bunu yazılım olarak kullanıcagın systeme uyumlu yapman gerek
kısacası mümkün fakat yazılımını bilmen gerek systemi bilmen gerek

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Kapı motorunu calistiracak uygulama istiyorsun heralde. Onu yapacağanıza direk kablo cekip manuel kumanda yapın bide harekete duyarlı şalter yaptinmi cok guzel olur 1 km den bile acarsin kapiyi. :trl

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Hocam bazı merdiven altı yerlerde üretilen kumandalar frekans benzerliği nedeniyle amacından farklı kullanılabiliyor misal bazı otomatik daraba kumandaları arabaların kumanda frekansını kesebiliyor belki farklı bir kumanda ile kontrol sağlayabilirsin diye düşünüyorum

Blackdark1597

Yeni üye
14 Mar 2017
45
2
İstanbul
Telefonunda kumanda özelliği varsa yani sinyal çıkışı verebilecek sensör varsa telefonuna kumanda uygulaması yükleyebilirsin geniş çaplı bir uygulama vardı bende kullanıyordum klimadan televizyona kadar destekliyodu bence bi araştır bak derim

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Telefonunda kumanda özelliği varsa yani sinyal çıkışı verebilecek sensör varsa telefonuna kumanda uygulaması yükleyebilirsin geniş çaplı bir uygulama vardı bende kullanıyordum klimadan televizyona kadar destekliyodu bence bi araştır bak derim
peel remote smart genellikle s4 gibi telefonlara sistem uygulaması olarka gelir s4 den sonrasınada yoksa manuel yüklenebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.