Önerdiğiniz Linux Dağıtımı Hangisi ?

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
Şu günden itibaren windowsu bırakıyorum guvenlık sorunu cıkarmayacak ınternette rahatca anonım olarak surf yapabileceğim linux dağıtımı olarak hangisini önerirsiniz ?

Kafamda linux mint veya ubuntu var hangisini kullanmalıyım veya kullanmamalıyım

Grafik orta derece stabil performans önemli

k64han

Üye
30 Ağu 2015
64
0
Şu günden itibaren windowsu bırakıyorum guvenlık sorunu cıkarmayacak ınternette rahatca anonım olarak surf yapabileceğim linux dağıtımı olarak hangisini önerirsiniz ?

Kafamda linux mint veya ubuntu var hangisini kullanmalıyım veya kullanmamalıyım

Grafik orta derece stabil performans önemli

zorin 9 core tavsiye ederim mint,ubuntu ve bir cok distronun gelistirilmis hali stable ve rock solid 5 yil support olayi ubuntu community tarafindan gerceklestiriliyor 1-2 yildir kullaniyorum windows ta cok zaman kaybettigimide simdi anladim
birde foto ekledim kendi pcimden ;)
DRbJ7l.png
:RpS_thumbsup:

Amy Root

Uzman üye
12 Nis 2014
1,552
0
Hack için kali zaten kurulu windowsu bırakıyorum staj yapacagım bı fırma lınux bılgısı ıstıyor termınal komutları falan onun için performans önemli sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.