Şantaja uğruyorum hacker tarafından.İntihar etmem an meselesi yardım lütfen????

Alnuayman

Yeni üye
6 Ağu 2015
46
0
29
Ankara
karşılıklı kamerada konuşurken bir dakika olmadan onun kamerasındaki kız kapandı ve benim videomu kendi kamerasında bana izlettirdi. videomu bana göndermedi yani. daha sonra ben korkup kapattım görüntülü konuşmayı. ve hemen bana birsürü mail adresi dolu bir metin yolladı. o metinde de tüm akrabalarım arkadaşlarımın facebook adresleri isimleri yazıyordu.

para yollamazsan bu adreslerin hepsine yollucam dedi

korkmayacaktın nasıl güzel mi felan, ben buyum diyecektin, adam belki bu çokyüzsüzmüş deyip çeker giderdi, ama biliyorki bizim millet temiz çocuklardan oluşuyor :D

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
çok mantıklı düşün şimdi video elinde adamın ki daha önceden bilgisayarı ele geçirmiş olmalı adam 2 dk içinde facene giricek herkesin isimlerini alıcak liste yapacak sana yollicak önceden planlanmış olmalı sen bilgisayarına format atmadan önce bilgisayarında bir virüs falan oluştur dedikleri gibi adama yutturabilirsen yuttur adamın pc yi önce pert hale çıkar adam eğer akıllıysa dosyaların yedeğini almıştır ki sanmam aldığını sen burdakilerin sözünü dinle bence bi hata yapmışsın zaten hakim olamamışsın mevsimine burdaki insanlar bilgili bişeyler biliyorlar dediklerini yap bence

herkese hayırlı geceler

teşekkürler dostum. dediklerini tabii ki yapıcam. yapabildiğim kadar. anlayabildiğim kadar. Dediklerini yapmak için yardım istedim zaten. hayirli geceler

commentr34

Üye
15 May 2014
55
0
istanbul
benım elimden bişey gelmez ama sana burda yardım edebilecek insanlar tabi ki vardır ki onlarda tabi ki yardım edecektir diye umuyorum sen canını sıkma herşey yoluna girer zaten

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
Bir kere banada oldu babamada anamada yolla beraber izleriz demiştim ondan sonra sildi beni birşey olmadı :D

TaburCu

Üye
30 Haz 2015
118
0
Aynı olay benim basıma geldı belki bir yararı olur diye yazıyorum.amA benim ole ciplak videom fotom yoktu sadecekart bilgilerim fln vardı onları aldıgını soledi 250 dolar istedi egeer vermezsem butun karttakı parayı harcayacagını soledi.Ulkesı kanada gozukuyordu.Bne polise gittim ne yalan solim insan biraz korkunca yapcaklarını durduramıyo.Polise anlattım herseyi yarın gelin biz arastırıcaz dedi.Bneden bankaya gidip kartı durdumamı solediler diger gun gidip durdurdum.SOnra polise gittim rapor hazırldım.Polis dolandırıcıyı bulmaya calısacaklarıunı solediler.Karttakı para az buz deil ailem universite aramı bırıktırıodu.Ulkesi kanda gozukuodu cunku ıpi degistirmis ondan ve dolandırıcı bulundu nasıl bulundu dersen polis gmail hesabımı verdim polis ordan bir bulusma yeri ayarladı ve oraya gittim biraz huzunlu davrandım sonra polis dolandırıcıyı yakalaı yalan soyluyo dalga gecio diyen arkadaslara cevabım eger ınanmıyorsanız raporun kopyasını atabilirm.Sana tavsıyem polise git elbvet cozerler.

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Ya Ben Diyorum Hep Bizim Aramızda Senaristler var diye dostum bikere sen eger aglayıp zırlarsan adam üstüne basar Korkmıyacaksın Sende Deki Bende Seni Bilişim Suçlarına Mahkemeye Verdim Diye Numara Yap Korkma Allahın Filipini Amerikalısı Seni Ne Yapsın Beni Ne Yapsın Korktugun İçin Üstüne Basmıştır Cem Yılmazın da Dedigi Gbi Cia Bu Hesapları İzliyor:D

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Yarın sabah gerekli yerlere gidicem. ayrıca şahsın online olmasını bekliyecem.

sadass kardeşim dışında yardımcı olabilecek var mı yarın? online olduğunda birşeyler yapabilicek :(

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
bakın ne buldum,

N4rJoP.png

anlamıyorum ama affedin lütfen. bu virüs mü normal bişey mi :s

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
763
2
Uzay
yav alt tarafı hizmetlerde remote access var o bi virüsdeğil hepiniz bakarsanız görürsünüz. herkezde var olan bişi o adam senin videonu sana izlettimi + pc'ni hiç kontrol ettimi ona bi bak hele sonra bida gel hallederiz telaş yapma (adam seni iyi keklemiş bence hacker değil social engineer)

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
5 tane kızın video ve fotoğraflarını sildirdim hepside sosyal mühendislik ile nerden konuştuysan benle iletişime geçir sosyal mühendislikle korktup sildiririm
Edit : çocuk mocuk değiller en genci 18 yaşında 22 25 yaşlarında insanlar vardı aralarında

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Bu kadar kendini kasma kardeşim,
Facebook hesabın çalındımı o şahıs tarafından şuan ben tam anlıyamadım. Fakat çalındıysa bile hesabını geri alman 10 dk.lık iştir. Hesabını geri almak için facebook'un destek bölümünden talep alabilirsin. Sana kısa süre zarfında dönüş yapılacaktır.
Hesabını tekrar geri aldığında ise o hesabını donduracaksın ve bir müddet sosyal hesap kullanmıyacaksın. O şahsın işi gücü yok sürekli seni mi takip edicek.. Belirli bir zaman geçtiğinde'de aynı hesabı aktif etmek yerine kendine yeni bir hesap açıkcaksın çok kullanmak istiyorsan ve yoluna devam ediceksin.. Polis v.s karıştırma bu işin içine çünkü olayın çözülmesi baya bir uzun sürecektir. Artı olarak büyük ihtimal yaşında tutmuyor sanırım anladığım kadarıyla hem bilişim suçlarına gidip adamlara rezil olman var ve yaşın tutmadığı için bu konudan aileninde haberi olucak..

Şahıs eğer bulunursada sürekli mahkeme v.s olucak mahkemeye gidiceksin olayı savcıya anlatıcaksın.. Uzayacakta uzayacak senin anlıyacağın..

En Mantıklısı herşeyini kapatıp bir müddet sosyal ağlardan uzak kalman senin için en çıkar yol...

Kolay gelsin.

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Bu kadar kendini kasma kardeşim,
Facebook hesabın çalındımı o şahıs tarafından şuan ben tam anlıyamadım. Fakat çalındıysa bile hesabını geri alman 10 dk.lık iştir. Hesabını geri almak için facebook'un destek bölümünden talep alabilirsin. Sana kısa süre zarfında dönüş yapılacaktır.
Hesabını tekrar geri aldığında ise o hesabını donduracaksın ve bir müddet sosyal hesap kullanmıyacaksın. O şahsın işi gücü yok sürekli seni mi takip edicek.. Belirli bir zaman geçtiğinde'de aynı hesabı aktif etmek yerine kendine yeni bir hesap açıkcaksın çok kullanmak istiyorsan ve yoluna devam ediceksin.. Polis v.s karıştırma bu işin içine çünkü olayın çözülmesi baya bir uzun sürecektir. Artı olarak büyük ihtimal yaşında tutmuyor sanırım anladığım kadarıyla hem bilişim suçlarına gidip adamlara rezil olman var ve yaşın tutmadığı için bu konudan aileninde haberi olucak..

Şahıs eğer bulunursada sürekli mahkeme v.s olucak mahkemeye gidiceksin olayı savcıya anlatıcaksın.. Uzayacakta uzayacak senin anlıyacağın..

En Mantıklısı herşeyini kapatıp bir müddet sosyal ağlardan uzak kalman senin için en çıkar yol...

Kolay gelsin.

Bu yanlış bir düşünce tüm sosyal medyadan gitti diyelim adamda videoyu attı işte örnek esra akıncı diye paylaştı akrabalarına attı diyelim bakıcaklar hesap gitti ne dicekler ? kimse kalkıpta hesabı kapatmışlar demez demek ki cidden böyle bir şey var da kapattı dicekler bunu yapması zaten hayatının batmasına + olucaktır biraz düşünüp yorum yazarsanız sevinirim

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Adam paylaşıcaksa zaten, paylaşır kardeşim..
Demek istediğim şu kendi hesabını geri alabilirse, alsın ve kapatsın hiç olmaz'sa videoyu atıcak kişi bu arkadaşın akrabalarını arkadaşlarını bilemez göremez.. Profili açık dursa beğenen kişilere yollasa yeter sadece.. Yakınını bulamasın yani benim demek istediğim bu.

Yoksa adamın önüne geçemezsin zaten facebook'u kapatsan bile adam gider fake hesap açar orda paylaşır yapar yapacağını kafasına taktıysa. Ama bu cocuk ailesin'Den falan'da çekiniyorsa Polise giderse yaşıda tutmuyorsa ailesi kesinlikle durumu öğrenecektir. Bundanda emin olsun öyle gitsin..

+ Sende düşüncelerimi iyi oku bir kerede anlaki bana bir daha buraya açıklama yaptırtma gereği duydurma kardeşim...

XColonel

Yeni üye
8 Ağu 2015
5
0
Büyük ihtimalle fazla geri adım atınca ve yalvarınca yaşının küçük olduğunu farz etmiştir. Senin yerine Allah bizi koymasın ama ben olsam üstüne gider sakin davranırım. Eğer 18 yaşından küçüksen büyük cezaları var bunun ama tespit vs derken ifşa olman olası. Yine de canını sıkma kardeşim. Para versen fazlasını ister orası malum. Dediğim gibi üstüne git arındır biraz üstte gördüm çalıp da tamamlarım parayı vs gibi cümleler kur. Allah yardımcın olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.