Sevmediğim Çocugun Carını Aldım Bi Bakarmısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Selamun Aleykum
League Of Legends te Sevmediğim Bi Kişinin Çarını Aldım Niye Aldın Derseniz Maç Ortasında Durduk Yere Sövdü Buna Çok Sinirlendim Bunun Nickini Bı Yere Kaydettım Aradan 1 Gün Sonra Başka Çarla Buna Arkadaşlık İsteği Attım Bunla Konuştuk Falan Sonra Buna Hotmail Fake Script Linki Attım Yedi Sonra Lol Çarını Aldım Ben KKTC De Yaşıyorum Yurt Dışında Herhangibir Bir Siber Suça Şikayet Etse Ceza Falan Alırmıyım ? Sanmıyorum Ama Genede İşimi Garantiye Almak İstiyorum
NOT:Çocuk 13 Yasında :D Çocuga Hicbir Mail Adresimi Falan Vermedim Fake Facebookumla İletişime Geçtim Sadece

BYZANLI

Yeni üye
16 Ocak 2016
46
0
Eğer Dediğin Gibi Çocuk 13 yaşında ise bildiğim kadarıyla League Of Legends 18 yaşından büyükler için geçerli bi oyun resmi olarak öyle o halde hiçbirşey yapamaz

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Saolasın Kardesım Ama Gende Ne Olur Ne Olmaz İşimi Garantiye Alıyım Bide Bu Sınav Haftası Bunla Ugrasmıyım Dıye Hem Ben Yurt Dışındayım Dıye Bıse Olacagını Sanmıyorum :D

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
Selamun Aleykum
League Of Legends te Sevmediğim Bi Kişinin Çarını Aldım Niye Aldın Derseniz Maç Ortasında Durduk Yere Sövdü Buna Çok Sinirlendim Bunun Nickini Bı Yere Kaydettım Aradan 1 Gün Sonra Başka Çarla Buna Arkadaşlık İsteği Attım Bunla Konuştuk Falan Sonra Buna Hotmail Fake Script Linki Attım Yedi Sonra Lol Çarını Aldım Ben KKTC De Yaşıyorum Yurt Dışında Herhangibir Bir Siber Suça Şikayet Etse Ceza Falan Alırmıyım ? Sanmıyorum Ama Genede İşimi Garantiye Almak İstiyorum
NOT:Çocuk 13 Yasında :D Çocuga Hicbir Mail Adresimi Falan Vermedim Fake Facebookumla İletişime Geçtim Sadece

Scpriti atarmisin rica etsem

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Aynen Zaten Sanmıyordum Ailesi Bu İşlere Gireçegini Ama Ne Olur Ne Olmaz :D Ailesi Ona Okul Harçlığı Verir O Gider Oyuna Para Verip Milletin Annesine Falan Sövüyor. :D

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Acil bir avukata danış , buraya yazmakla zaman harcamasaydın keşke.

Şaka maka bir yana lütfen insanlara hele ki Türklere zarar verdikten sonra gelip hukuki yardım talep ediyormuşçasına yediğin halt ile övünme.
Anladık fake script ile sosyal mühendislik de az biraz becerin var. Ancak bu o denli büyük bir suç değil , adam istediği zaman çarını geri alır , hukuki süreç ile zaman kaybetmez bile.
Mail ile çar çalmak bakkaldan sakız çalmak gibi bir şey. Milyondolarlar dönen oyun sektöründe seni kale bile almazlar.

Kullanıcıların rutin kullandıkları konumlar ve cihazlar vardır , bir de kullandığı maile bağlı facebook hesabı var ise telefonunun bile mac adresi bellidir. Anormal hareketler sonrası edilen şikayetlerde zaman kaybı ve kullanıcı zararı yaşanmadan haklı bulunup geri iade edilir çar. Yani demem o ki kullanıcıların bu alışkanlıkları göz önünde bulundurularak adama kimlik bilgisi bile sormazlar verirler çarını. Kullanıcının dikkatsizliğinden ötürü ve acemi bir saldırı olduğu için bırak peşine düşmeyi kim olduğuna bile bakmazlar.

Yani rahat ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.