Sıfırdan C++ Eğitim Seti

Sir ggdS*

Yeni üye
30 May 2023
23
21
C++, geniş bir programlama dilidir ve birçok farklı amaç için kullanılabilir. Hem nesne yönelimli hem de prosedürel programlama yaklaşımlarını destekler ve yüksek performanslı uygulamalar geliştirmek için ideal bir seçenektir. C++'ın esnek yapısı, programcılara hızlı ve verimli kod oluşturma imkanı sağlar. Aynı zamanda bellek yönetimi üzerinde tam kontrol sağlayarak, düşük seviye işlemler için tercih edilen bir dil olmuştur. C++'ın kapsamlı standart kütüphanesi sayesinde, farklı işlevlere sahip hazır işlevlerden faydalanarak uygulamalar geliştirmek kolaylaşır. Bu nedenle, C++ programlama dili, özellikle sistem programlama, oyun geliştirme ve gömülü sistemler gibi alanlarda geniş bir kullanım alanına sahiptir. İşte C++ Dilini Sıfırdan Öğreten Bir Eğitim Seti

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
C++, geniş bir programlama dilidir ve birçok farklı amaç için kullanılabilir. Hem nesne yönelimli hem de prosedürel programlama yaklaşımlarını destekler ve yüksek performanslı uygulamalar geliştirmek için ideal bir seçenektir. C++'ın esnek yapısı, programcılara hızlı ve verimli kod oluşturma imkanı sağlar. Aynı zamanda bellek yönetimi üzerinde tam kontrol sağlayarak, düşük seviye işlemler için tercih edilen bir dil olmuştur. C++'ın kapsamlı standart kütüphanesi sayesinde, farklı işlevlere sahip hazır işlevlerden faydalanarak uygulamalar geliştirmek kolaylaşır. Bu nedenle, C++ programlama dili, özellikle sistem programlama, oyun geliştirme ve gömülü sistemler gibi alanlarda geniş bir kullanım alanına sahiptir. İşte C++ Dilini Sıfırdan Öğreten Bir Eğitim Seti
Eline saglik kisa vidiolar olmus :)

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
6
338
Ellerine sağlık henüz inceleyemedim , detaylı ve kolay anlatımlı videolar varsa tadından yenmez

Ellerine sağlık henüz inceleyemedim , detaylı ve kolay anlatımlı videolar varsa tadından yenmez
Klasör hakkında bilgi
İsim:Sıfırdan C++ ve Programlama Öğrenin!
Sahip:siberdeyizyeni1
Boyut:1,36 GB
Dosya sayısı:147
Değiştirildi:28.09.2019 04:07
Görüntüleme:41510
İndirildi:1594 kez

Kaynak sanırım burası

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,132
5
573
Belirsiz
güzel arşiv teşekkürler

borntodsed

Üye
22 Eki 2019
54
7
çok teşekkürler tam ihtiyacım olan şeydi yalnız bir sorum olacak hiç yazılım bilmeyn biri burdan başlayabilir mi yoksa pythondan başlasa daha mı iyi olur? iyi forumlar

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,777
çok teşekkürler tam ihtiyacım olan şeydi yalnız bir sorum olacak hiç yazılım bilmeyn biri burdan başlayabilir mi yoksa pythondan başlasa daha mı iyi olur?
Python ile başlarsan gelecekte c++ gibi dilleri zor öğrenirsin. Ancak c++ gibi dilleri öğrenirsen gelecekte Python'u daha rahat öğrenirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.