Silinen videolar hk.

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
3 güne ait silinen video geri getirmem gerekiyor acil bir şekilde nasıl geri getirebilirim.

Kardeşime yapılan bir iftiranın kanıtı yanlışıkla silindi yoksa kardeşim hapise girecek lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Full pro sürümlü video geri getirici program önerin veya başka bir şey önerin.

DİPNOT : TELEFONDA VİDEO ROOTSUZ TELEFON

Moderatör tarafında düzenlendi:

KIRMIZI BEYAZ

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
svchost.exe
Eğer video pc deyse RECUVA adlı bir program var. Onu indir. Google da aratınca hemen bulabilirsin. Detaylı tarama yap. Bunun için youtube da recuva kullanımına bakabilirsin. Bu detaylı tarama 45 dk sürebilir. Ona göre sabretmelisin. Bu arada geçmiş olsun.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
3 güne ait silinen video geri getirmem gerekiyor acil bir şekilde nasıl geri getirebilirim.

Kardeşime yapılan bir iftiranın kanıtı yanlışıkla silindi yoksa kardeşim hapise girecek lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Full pro sürümlü video geri getirici program önerin veya başka bir şey önerin.

Merhaba değerli üyemiz alttaki konular size yardımcı olabilir.Saygılarımla

Android Silinen Verileri Kurtarma (ROOT) // servet06

Get Data Back Çok Kapsamlı Veri kurtarma Programı-servet06

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii

Root yok ama telefon da Root atsam sonra geri gelir mi gelmez sanırım

eğer video pc deyse recuva adlı bir program var. Onu indir. Google da aratınca hemen bulabilirsin. Detaylı tarama yap. Bunun için youtube da recuva kullanımına bakabilirsin. Bu detaylı tarama 45 dk sürebilir. Ona göre sabretmelisin. Bu arada geçmiş olsun.

android

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Dostum root atmana yardımcı olabilirim android telefonunun marka modelini söyle ozelden dosyasini atabilirim veya indirme linkini sonra odinden telefona oto olarak root atmış olacaksın

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Dostum root atmana yardımcı olabilirim android telefonunun marka modelini söyle ozelden dosyasini atabilirim veya indirme linkini sonra odinden telefona oto olarak root atmış olacaksın

Root atamıyorum sorunda orta telefon yurt dışı malı ve yeni eğer rootlarsam üzerine alınan bi numara varmış o silinir ve türkiyeye kapalı oluyor hatlar

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Kendi telefonum olduğuna emin olun yalan yok ortada

Başvuru yaptık yardımcı olmadılar

Ömrümde mahkeme görmesem yerdim. Sen nasıl başvurdun yahu? Senin avukatın, hakime bilirkişi talebinde bulunur, bu konularda da bilirkişi TÜBİTAK'tır, hakim TÜBİTAK'ı görevlendirir, onlar da kurtarır, en azından kısmi olarak.

Sen başvuramazsın. Senin öyle bir gücün yok, hiç birimizin yok.

Şimdi şapkayı önümüze koyalım. Kardeşinin hapse girmesi gibi bir durum olsaydı, bizle değil avukatla konuşuyor olurdun. Avukat prosedürü biliyor olurdu, ilk "bu gerizekalı gençler bir halt yapar" diye elinizden telefonu alırdı. Yeni yasalara göre aynen Hollywood filmlerindeki gibi savunma avukatlarının da delil toplama hatta dedektif tutma yetkisi var. Onu delil olarak mahkemeye sunar, bilginin kurtarılması için bilirkişi talebinde bulunurdu.

Ama aklınca, "kardeşim hapse girecek" deyince ekstra gaza gelip ekstra yardım edeceğiz. Burada işler böyle yürümüyor, yalanını yakalarsak trolleriz, o kadar.

Burada verilen önerilerin hepsi program kurmayı içeriyor, yani hepsi büyük ihtimalle veri kurtarılamaz şekilde videoyu kaybetmenize neden olacak. Onu da bil. Bu risk olmadan kurtarmayı biliyorum ama, anlatmayacağım bunun sebebini de tahmin ediyorsundur.

Son düzenleme:

pckopat hacker

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
290
4
amiroot
Telefona acil root atip disk digger pro ile geri getirebilirsin fakat ztn polislere muracaat ederseniz dava hakkinda telefonu oncelemye alirlar

Pc ile root atmayi denedinmi

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
Korkan yok gelir mi yine diyorum amaç o

Merhaba, Telefonunuza root atmak isterseniz. KingRoot programını apk olarak indirin, eğer dosyalarınız geri gelmezse işlem başarısız olarak sonuçlandırılırsa Root kökü kolayca kaldırabilirsiniz.

TzTfDl.gif

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Telefonunu kanıt olarak ver polislere ve içindeki video silindi kurtarmalısınız de.
Cyber görevliler işe başlar hemen.
Mesela 15 Temmuz' da ki teröristlerin telefonu incelenmeye alındı ve telefonun her şeyi bulundu.
O kadar uğraşmasalarda kurtarırlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.