Site İndexlemek İçin Ne Öğrenmek Gerekir?

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623
Siteyi hackleyip admin paneline ulaşıp index atman veya shell atıp index atman lazım
Buradaki konulara bakabilirsin

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,617
7
1,199
Anıtkabir
merhaba başlık doğru oldumu bilmiyorum fakat site hackleyip nasıl dainikagenda.com hacked by TurkHackTeam | mirror-h.org bu şekil fotoğraf tarzı birşey koyabiliriz.

ne öğrenmem gerekli sql mi yoksa farklı şeylermi sadece öğrenip onun üzerinde durmam gerekenleri söylerseniz sevinirim
Merhaba, çeşitli web zaafiyetlerini öğrenmek gereklidir örneğin SQL İnjection, no redirect gibi gibi bunlar daha devam eder. Web sitede açık bulup admin panele sızmanız gerekir sızdıktan sonra İndex sayfasını değiştirir veya Shell atıp tam yetki kazanırsınız ordan da işlem yapabilirsiniz bir kaç konu bırakacam aşağıya yararlı olabilir.

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
1
132
Onun Gözleri..
merhaba başlık doğru oldumu bilmiyorum fakat site hackleyip nasıl dainikagenda.com hacked by TurkHackTeam | mirror-h.org bu şekil fotoğraf tarzı birşey koyabiliriz.

ne öğrenmem gerekli sql mi yoksa farklı şeylermi sadece öğrenip onun üzerinde durmam gerekenleri söylerseniz sevinirim
Oturup ciddi öğreneceksen bir şeyler arkadaşların attığı eğitimden yararlanabilirsin dostum.

Ama sana söyleyeyim gerçeği şudur görünen sitelerin çoğusu "Brute Force" saldırısı adında bir saldırı tekniğiyle hackleniyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.