siz insanlara tepeden baktıkça batacaksınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
S.a Beyler bayanlar hack faliyeti günden güne düşüşler üye kayıpları malesef eskileri yakalayamıyoruz nerde eski günler dediğimiz şeyler
kimilerimiz sistem yönettiği halde nedir tht eski mazilerimizden dolayı destek çıkmak yaşatma isteğimiz oluyor fakat anlaşılıyorki ortada samimiyetten öte çıkarlar konuşuyor
ön yargılar bencillikler artıyor eğerki bir sistemi ego tatmini olarak kullanıyorsanız kendi egonuzda boğulursunuz cidden diyorum eğer buysa bunun karşılığı bununda bir bedeli olacaktır insanalar vaktini belkide 7 24 saatini böyle sistemlerde geçiriyor peki ona ne verdiniz
samimiyet olmayan yerde huzur akış hareket olmaz

Son düzenleme:

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Öncelikle merhaba dostum bu platform içerisinde ego olarak tabir ettiğin davranışın herhangi bir örneğini resim edebilirmisin ? Buradaki tüm yönetim forum adına yararlı çalışmalar insanları bilinçlendirmek için açılan konular yada kendi alanında uzmanlaşmış görevli üstlerimin , kardeşlerimin tek gayeleri bir şeyler aktarabilmek sizin elinizde bir somut örnek varsa bunu belgelendirerek .. forum yetkililerine bildirebilirsiniz .

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Bir olaya katkıda bulunmak için eleştirmek var, bir de eleştirmek için eleştirmek var. Ama kulaktan dolma bilgileri yazmanız etik değil, "kim" o egolu olanlar, "tepeden bakanlar" ? Her timin sorumlusu var, yazabilirsiniz daima. Yine vaktinizi forumda geçirebilirsiniz. Bir takım değişiklikler yapıldı ancak kar-zarar analizi de yapılıyor.

Samimiyet daima var forumda, olmasa Off Topic silinirdi zira vb. bölümler.. Bu çıkar vb. konularda sizden yanıt bekliyorum, yazın yardımcı olalım, aksi halde suçlama yapmanız kabul edililir bir davranış değil, tüm yöneticiler cebine 5 kuruş girmeden görev alıyorlar.

By CeKToR

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
Bu sözleri Genel olarak söyledim kimseden duymadım kimseye göre hareket etmem ahmaklıktır.
gördüğümü söylüyorum
yargısız infaz olmaz demem şuki tht bile bu düşüş yaşıyorsa Türkiyede hack faliyeti bitmiştir kimse tinlemiyodur nerde eski güneler kimse kalmamış
çünkü bir çok adamı nedensiz yere banladınız ve yıllarını verenler saatlerini harcayanlar umud bağlayanlar mekan kuranlar harbi (Adam)'ları banladınız
yani şunu diyorum örneğin spor futbol fanatikleri nasılsa hack fanatikleride var ama tht'de sizden başka kimse yok
ve son zamanlar havalar civalar egocular birbirini tutmalar tarafcılık yüzünden değer kaybettiğinini söylüyorum
bu işi harbi yapanları değil lamerleri seçiyorsunuz bunu 17 yıllık tecrübemle söylüyorum tht 2005lerden yana takip ediyorum

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Biz kimseyi harbi adam diye ayırt etmiyoruz, bir hatası vardır ki ceza almıştır. Ban afları oluyor bazı sıralar, talepte bulanabilirler. Çağ değişiyor, Tayland Bakkal sitesi hacklemek yerine Türkiye'nin en büyük CTF'inde 20 sorudan 15'i yapılabiliyorsa çalışmalar hala sürüyor demektir.

Amacınız öneri, tavsiye ve eleştiri olsa eyvallah ama baltalamaktan başka bir şey göremiyorum. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.