☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRAZELA29

Yeni üye
26 Ocak 2016
50
0
Ellerine,emeğine sağlık kardeşim..
Bende rar şifresi ve lisans isteyenlerdenim..:)

Son düzenleme:

dr_utku

Yeni üye
4 Eyl 2007
1
0
Sevgili arkadaşım bu güzel oyun canavarı tabir edebileceğim programını kullanabilmek için spam yapmadan nasıl 30-40 mesaj atabilirim acaba ! Oyun sitesi, oyun cheat sitesi olsa bir nebze de THT içinde 30-40 mesaj atabilecek bir bilgim yok. Ancak bu hızlandırıcıyı da kullanmak istiyorum. Nasıl olacak acaba ?
Şimdiden teşekkürler. ÖM bile atamıyorum 20 mesaj istiyor :/

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Programın yeni sürümünün çalışmaları devam etmektedir.Bu sebeple mevcut sürüm dağıtımı gecikmeli olarak çalışmaktadır. Belli bir zamandır lisansları dağıtamıyorum.
Bu hafta içerisinde yollanması planlanmaktadır

TRAZELA29

Yeni üye
26 Ocak 2016
50
0
Programın yeni sürümünün çalışmaları devam etmektedir.Bu sebeple mevcut sürüm dağıtımı gecikmeli olarak çalışmaktadır. Belli bir zamandır lisansları dağıtamıyorum.

Bekliyoruz kardeşim,en yakın zamanda dağıtabilmen dileğiyle..
Kolay gelsin,iyi çalışmalar..:)

ImPaRaTooR

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
589
0
İstanbul

Merhaba, bana lisansı attın. Programı indirdim. Rar'ı çıkartırken pass'ı girdim. gpuxtremesetup.exe şifreli dosyasında sağlama toplama hatası. diyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Bu sürümün lisans dağıtımı geçici olarak durdurulmuştur.Yeni sürüm üzerindeki yoğun çalışmalar lisans takibini zorlaştırmaktadır.
Programı kullanmak isteyenler 1 hafta kadar bekleyip en güncel Gaming Edition sürümünü kullanabilirler.
Ultimate Edition sürümünde son güncellemeden sonra AMD ve Nvidia kartlarda büyük problemler yaşanmıştır.Lisans dağıtımının geçici olarak durdurulmasını etkileyen önemli faktörlerden birisi de budur.
Yeni güncelleme yayınlanmayacaktır.Sonraki sürüm üzerinde çalışılmaktadır.

NOT:Lütfen anlayışla karşılayın.Programın her ekran kartında hatasız işlem yapabilmesi için çalışıyoruz.
.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.