Tablet Pc Uygulama Kurma

boobssver290

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
676
0
ÖnSelamın Aleyküm Arkadaşlar Ben Tablet Aldım Bi Program Sayesinde Google Play Üzerinden Ücretli Oyunlarıda İndirebiliyorum Bir Çok Uygulama İndirdim Sildim Fakat Yüksek Mb/Gb'lı Dosyaları Önceden Düşük boyutta (50/60Mb) İndiriyor Sonra O Uygulamıya Acınca Bütün Boyutu Yükleme İstiyor Yani Uygulama Kendi Yüklüyor EA'nın Google Play Store'deki Nfs Oyunları Gibi Sonradan Yükleme Alıyor Fakat Benim Tablette Bütün Oyunların Çoğunlugun Yapımcı Farketmeksizin Uygulamada Yüklemer Olmuyor Hata Veriyor Bir Çok Yüksek Mb'lı Oyunlar Böyle Yapıyor Acaba Bi Yerden İzin Vermelimiyim ? Eğer Öyle Bişey Varsa Nasıl Yapıcaz Yardımcı Olana Teşşekkür'ünü Verecegimden Emin Olun :) Marka : Stormax - Smx-T701

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.