[THT] E-Spor Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
Konu sahibine sesleniyorum. Sektör hakkında ne kadar bilgin var bilmiyorum fakat bir kere yazım yanlışın var. "E-Spor" değil Espor ayrı yazılmıyor. Bir diğer olay insanlar o kadar zamanını harcayacak ödül kazanacak ve ödülü THT mi bağışlayacak ? İnsanlar ücretsiz şekilde reklam yapacak. Bu kafa yapısında ilerlemenizi ben doğru bulmuyorum.

Kimseye zorla iş yaptırmıyoruz gönüllü olmak isteyen katılır istemeyen katılmaz birine parayla iş yaptırmmaktansa gönüllü adamları toplar daha iyi bi kadro oluştururum.

E-Spor veya eSpor iki türlüde yazılıyor araştırabilirsin.

Rusyx

Yeni üye
21 Haz 2019
4
0
Oynadığım oyunlar ve başarımlarım

1- wolfteam başarılarım;
kurt modu dünya 1. Liği (2018)
2. Oyunun en çok tanınan isimlerindenim
3.oyunda kurt konusunda üstüme yoktur

2-zula oyunun en iyi çarlarından 1isine sahibim espor takımında yer almasamda aimim çok iyidir bir çok esporcuya taş çıkarırım

yaş 32

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
Oynadığım oyunlar ve başarımlarım

1- wolfteam başarılarım;
kurt modu dünya 1. Liği (2018)
2. Oyunun en çok tanınan isimlerindenim
3.oyunda kurt konusunda üstüme yoktur

2-zula oyunun en iyi çarlarından 1isine sahibim espor takımında yer almasamda aimim çok iyidir bir çok esporcuya taş çıkarırım

yaş 32

Başvuru yaparsınız alınabilirsiniz. Rusyx

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Alımlar devam etmekte, espor alanında kendini geliştirmek ve profesyonelliğe oynamak istiyenler için ideal bir kulüp.

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Güncel, mobil legends, LOL ekiplerine hala alımlar devam ediyor

+++++++++++

Moderatör tarafında düzenlendi:

fenbah1999

Üye
24 Ocak 2016
108
1
?
2014 ten berı dota2 oynuyorum dota 2 kurulacaksa en büyük onculugu ben yapacagıma sızı temın ederım :D bu arada katıldım katılan arkadaslara da basarılar dılerım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.