🔥✅ THT Wallpaper Çalışması >𝐆𝐄𝐀𝐕< ✅🔥

GEAV

Üye
29 Eki 2018
101
0
unknown
[SIZE="5[CENTER][COLOR="DeepSkyBlue [URL="https://tik.lat/qMQOk"] İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN[/URL][/COLOR][/SIZE]​

Son düzenleme:

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
651
1
MilkyWayGlxy
Rline sağlık dostum gayet hoş olmuş bi öneri olarak amblem ve yazı üsteki 4 5 kişinin yüzünü kapatmasaydı daha iyi olurmuş bence...

GEAV

Üye
29 Eki 2018
101
0
unknown
Eline emeğine sağlık

elinize sağlık güzel olmuş

Ellerine sağlık hocam

:kahkaha TEŞEKKÜRLER :kahkaha​

Rline sağlık dostum gayet hoş olmuş bi öneri olarak amblem ve yazı üsteki 4 5 kişinin yüzünü kapatmasaydı daha iyi olurmuş bence...

Öncelikle Öneriniz İçin Çok Teşekkür Ederim. Öneriye Uyucam :kahkaha

-

AMA BEN AMBLEM YAZI VS. ORTALAMAK İÇİN YAPTIM :/
BUNDAN SONRA DAHA FARKLI ARKAPLAN BULUP ÖYLE YAPICAM.
TEŞEKKÜRLER <3

emeğinize sağlık gayet hoş duruyor.

Çok Teşekkür Ederim
:mahcup:

Ellerine sağlık dostum güzel çalışma olmuş.

eyvallah <3
:sırıtan

Fena değil başarılı bir çalışma.

Teşekkürler! :hosnut

Güzel bir asker tasarımı.

Daha Güzel Çalışmalar Yapmayı Planlıyorum. :eek:isbende

Hocam yaptığınız şeyler güzel oluyor ama imza koyarken basite alıyorsunuz

imza'yı direk 15 saniyede koyup kaydetmemin sebebi, tht forumunda zaten bu resmi kullanacak kişiler resmi ne çalar ne de başka birşey yapar, sadece resmin bana ait olduğu belli olsun diye yazıp kaydediyorum bitti :)

Fontunuz olmamış hocam acemi bir tasarım şimşek in anlamı nedir orada geliştirilebilir elinize sağlık emek var

Hocam Daha Güzel Şeyler Yapıcam
Farkettiyseniz
THT LOGO ARKASIN'DA 2 FARKLI DUMAN EFEKTİ VAR
SAĞ ALTTA LOGO VAR
SOL ALTTA ÇOK BELİRGİN OLMAYAN ATATÜRK İMZASI VS.
KÜÇÜK KÜÇÜK AYRINTILAR EKLEDİM :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.