tlauncher virüsü

ditanza

Üye
6 Eyl 2022
57
10
yuukrp adlı youtuberın videosundan sonra ve birkaç yabancı youtuber daha paylaştı internetin büyük bir kısmı tlauncher'ın virüslü mü değil mi olduğunu tartışıyor. tlauncher çalıntı bir crackli minecraft uygulaması orjinalinin adı tlegacy yani oyunun çalıntı sürümünü çalmış adamlar. bu uygulamda virüs var bilgisayarınızda varsa silin yoksa hiç indirmeyin bu arada uygulamayı virüstotale attığınız zaman temiz çıkıyor adamlar öyle bir sc yazmışlarki java dosyalarında virüs var. eğer pcnizde varsa ileride sıkıntı çıkmaması için format atmanızı öneririm

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
772
Cudi
Bunlar boş iddaalar, ben bana ne kazandırdığına bakarım arkadaş; minecraft oynayamazken kim bana ellerini açtı ve güzel anlar yaşattı, kim benim ilk at sürme deneyimimi yaşamama olanak sağladı kim benim kızıltaş sistemlerini öğrenerek algoritma eğitimimin mihenk taşlarını oluşturmama katkı sağladı kim benim ilk işkence çiftliğimi kurmama vesile oldu, kim benim ilk köyümü yakmama yardım etti. Aynısı KMSpico içinde geçerli, ben yediğim kaba pislemem arkadaş, o kadar.

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
243
yuukrp adlı youtuberın videosundan sonra ve birkaç yabancı youtuber daha paylaştı internetin büyük bir kısmı tlauncher'ın virüslü mü değil mi olduğunu tartışıyor. tlauncher çalıntı bir crackli minecraft uygulaması orjinalinin adı tlegacy yani oyunun çalıntı sürümünü çalmış adamlar. bu uygulamda virüs var bilgisayarınızda varsa silin yoksa hiç indirmeyin bu arada uygulamayı virüstotale attığınız zaman temiz çıkıyor adamlar öyle bir sc yazmışlarki java dosyalarında virüs var. eğer pcnizde varsa ileride sıkıntı çıkmaması için format atmanızı öneririm
Yuukrp'nin kanıt olarak sunduğu şeyler doğru değil. Özellikle jre'nin kendi sunucularından yüklenmesinden bahsetmiş ancak hiç düşünmemiş ki bu jre ile orijinal jre birbirinin aynısı mı? Program gene zararlı bir yazılım olabilir ancak gösterilen kanıtların doğruluğuna dikkat etmek lazım. Tabi en doğrusu başı ağrıtmamak için korsan oyun kullanmamak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.