TRLink hakkında soru, şikayet ve önerilerinizi buradan alalım

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
Tüm Türkhackteam Ailesine Trlink in link kısaltma servisini Kullanmasını Şiddetle Önerirm Gayet Güzel Ufak Bir Kaç hata Oluşmuştu 2Dkda hallettiler Böyle Bir Servis hiçbir yerde Bulamassınız Arkadşlar cpm oranlarıda gayet iyi :) Bi sorununuz varsa burdan yazarsanız Hemen Yardımcı Olurlar / Teşekkür ediyorum iyi günler hocam

kasabi

Üye
17 Kas 2009
129
1
Premium üye olma şartlarını biraz açıklar mısınız bayağıdır uğraşıyorum . Birde sadece tıklanmaya mı ücret ödeniliyor gösterime hiç verilmiyor mu ?

TRLink

Yeni üye
6 Ağu 2018
13
0
Kilis
Premium üye olma şartlarını biraz açıklar mısınız bayağıdır uğraşıyorum . Birde sadece tıklanmaya mı ücret ödeniliyor gösterime hiç verilmiyor mu ?

Premium üyelikler sadece reklam geliri çok iyi olanlara verilir, buda sistem tarafından otomatik olarak verilir. Reklam süresi dolduğunda kazanç elde edersiniz, reklam geçilmesine gerek yoktur. Yalnız bunu fırsat bilip bot atanlar var, bu tür işlemler yasaktır.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Merhabalar,

TRLink hakkında soru ve şikayetlerinizi bu konu altında toplayabilirsiniz, bu sayede forumda tek bir konu altında tüm şikayetlerinizi cevaplayabiliriz.

TRLink destek ekibi.

Çözülen şikayetler

Guvwe Kayıp referanslarınız tekrar eklenmiştir.

170170 Kayıp bakiyeniz eklenmiştir, trafiğiniz kontrol edilip premiuma geçilmiştir. Yetişkin içerikli reklamlar kaldırılmıştır.

Merhaba popcent yetkilisi de siz misiniz?

endirsin

Yeni üye
30 Tem 2017
2
0
Benim sayfa görüntüleme sayım 750 den fazla ama gösterim 382 de destek 3 defa mesaj attım kimse dönüş sağlamadı sayaçlardamı bozukluk var yoksa çalışma prensibimi farklı aksi olamaz çünkü tr link in hak yiyeceğini düşünmüyorum lütfen acil yardım edin

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Benim sayfa görüntüleme sayım 750 den fazla ama gösterim 382 de destek 3 defa mesaj attım kimse dönüş sağlamadı sayaçlardamı bozukluk var yoksa çalışma prensibimi farklı aksi olamaz çünkü tr link in hak yiyeceğini düşünmüyorum lütfen acil yardım edin

bunun sebebi linki gecenlerin bazıları gün icinde sizin linkten önce baska trlinkleri gecmesi olabilir.:eek:pcuk:eek:pcuk

endirsin

Yeni üye
30 Tem 2017
2
0
bunun sebebi linki gecenlerin bazıları gün icinde sizin linkten önce baska trlinkleri gecmesi olabilir.:eek:pcuk:eek:pcuk

Düzeltilsin bu O zaman ne saçma sistem 2 bin görüntüleme var gösterim binde yarı yarıya düşüş var birde bence o dediğin şekilde değil çünkü nezaman görüntülemeleri kendim toplasam gösterimin iki katı çıkıyo gösterim 150 iken baktım görüntüleme toplamına 300 çıktı 400 iken yine aynı şîmdi yine aynı

TRLink

Yeni üye
6 Ağu 2018
13
0
Kilis
Düzeltilsin bu O zaman ne saçma sistem 2 bin görüntüleme var gösterim binde yarı yarıya düşüş var birde bence o dediğin şekilde değil çünkü nezaman görüntülemeleri kendim toplasam gösterimin iki katı çıkıyo gösterim 150 iken baktım görüntüleme toplamına 300 çıktı 400 iken yine aynı şîmdi yine aynı

Kısaltacağınız bağlantıyı öne bit.ly üzerinden kısaltın daha sonra bit.ly in size vereceği bağlantıyı web sitemizden kısaltın. Bu sayede reklam geçen kişi sayısını görmüş olursunuz.

TRLink yetişkin içerikli site kısaltmasamda cpm 8 e düstü ilgilenmenizi rica ediyorum .

Kullanıcı adınızı veya mail adresinizi iletin kontrol edelim hesabınızı.

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
TRLink Merhaba mobil veri gecisleri yasak mi ? Vpn vb tarzı :D veya isliyor mu paraya ihtiyacım var o yuzden isliyorsa kullanmayi dusunuorum kullaniordum fakat denemedim eposta adresimi ve sifremi unuttum giremiyorum.

En büyük hata mobilde reklam geçmiyor masaustune alip geciyorum.

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhabalar, 1 ip kaç kere sayılıyor? Yani bir kişiden kaç kere kazanç yapa biliriz

TRLink

Yeni üye
6 Ağu 2018
13
0
Kilis
TRLink Merhaba mobil veri gecisleri yasak mi ? Vpn vb tarzı :D veya isliyor mu paraya ihtiyacım var o yuzden isliyorsa kullanmayi dusunuorum kullaniordum fakat denemedim eposta adresimi ve sifremi unuttum giremiyorum.

En büyük hata mobilde reklam geçmiyor masaustune alip geciyorum.

Bunu yapmak yasak, hesabınız kapatılır.

Merhabalar, 1 ip kaç kere sayılıyor? Yani bir kişiden kaç kere kazanç yapa biliriz

Merhaba, 1 ip 24 saatte 1 kere sayılır.

trhacktr54

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
492
0
WEB
günlük ortalama 100 tık 200 gösterim sağlıyordum sitemden ilk günlerde cpm 25 -26tl iken 3-4 gün sonra 6 tl cpm oldu destek talebinde bulundu ama hiçbir geri dönüş sağlanmadı bu yüzden beni kaybettiniz saygılar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.