Türk-Altay [Wordpress Saldırı & Otomatik Site Hackleme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkoctobor

Yeni üye
6 Haz 2016
10
0
Konya
Ellerine Sağlık Ben Video Daki Gibi Yaptım Dork Ooluştur A Bastım Uzun Zaman Oldu Ama Oluşmadı Dork Sebebi Nedir Yardımcı Olurmusun ?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Ellerine Sağlık Ben Video Daki Gibi Yaptım Dork Ooluştur A Bastım Uzun Zaman Oldu Ama Oluşmadı Dork Sebebi Nedir Yardımcı Olurmusun ?
Net framework surumun kac? Onunla ilgili bir sorun olabilir. Net framework 4.0+ kullanarak dene bir de. Olmazsa ozelden yardimci olurum.

VirtualGuardian

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
359
0
System
Net framework surumun kac? Onunla ilgili bir sorun olabilir. Net framework 4.0+ kullanarak dene bir de. Olmazsa ozelden yardimci olurum.

Key Dork Maker bende de çalışmıyor. (zaten kendi dork makerimi bu yüzden, biraz da eğlence olsun diye kodladım) Sanırım kelimeleri watchout4snakes sitesinden webBrowser ile alıyorsun. Site webBrowser'de kelimeyi göstermiyor. Eğer bu siteden alıyorsan kelimeleri ve yardım istersen özel mesaj at sana kendi Dork Maker'ımda kullandığım kodu verebilirim.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Key Dork Maker bende de çalışmıyor. (zaten kendi dork makerimi bu yüzden, biraz da eğlence olsun diye kodladım) Sanırım kelimeleri watchout4snakes sitesinden webBrowser ile alıyorsun. Site webBrowser'de kelimeyi göstermiyor. Eğer bu siteden alıyorsan kelimeleri ve yardım istersen özel mesaj at sana kendi Dork Maker'ımda kullandığım kodu verebilirim.
Gerek kalmadi sorunu cozdum yine de saol.

SolP

Yeni üye
30 Tem 2016
20
0
Ellerine Sağlık Linux'ta olamasam kullanırdım Neyse bana geçmin olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.