TurkHackTeam İçin 2 Dev İstek

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
2. konuda buranın bir form olduğunu unutmmuşsun bende Konuyu okumadan Post kasanlardan bıktım ama burası Bir form ve form'u yaşatan yorumlardır unutma. Zaten yeterli bilgin varsa Tim lere vb alınırsın.

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
İlk önerin olumsuz. Para karşılığı yapamayız bu tip şeyleri.

İkincisi ise... Oldukça meşakkatli ve tartışmaya açık. Sıkıntılı bir durum. Rütbe konusunda bir sıkıntı yok bizce. Ama yine de bir çözüm olacaksa başka şey yapmalı.

Bana kalırsa yönetimde dahil tüm rütbeler kaldırılmalı yönetim kendi içinde örgütleniyorsa örgütlensin ancak dışarıda nasıl olduğu gözükmesin.Diğer üyelerede tek bir tag verilsin.Oh mis (!)

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Forumun amacı para kazanmak değil de eğitim vermek bir kitle oluşturmakAyrıca atamalar zaten belli bir liyakata göre yapılıyor,sınav olunca bu sistem de bozulabilir,ayrıca uzun iş

Ghostsecurity

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
362
0
1.sine katıldım mantıklı ama 2. Pek yapılabilecek bişey gibi gelmedi dostum rütbe çokta önemli değil forum icinde önemli olan bilgiyi paylaşmak öğrenmek ve öğretmek :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,887
448
85
u bilmiyorum maalesef
Turkhackteam forumu malesef çıkar amaçlı iş yapmayacağı sebebiyle 1. isteğiniz olumsuz olacaktır.
2. isteğiniz için güzel fikir ancak forumda 1 gün içerisinde kimin girip çıktığı belli olmuyor çok fazla online kişi sayısı olabiliyor o yüzden çok çaba sarfedilmesi gerekli.

asdrepli1

Üye
4 Tem 2014
176
0
Samsun
Turkhackteam forumu malesef çıkar amaçlı iş yapmayacağı sebebiyle 1. isteğiniz olumsuz olacaktır.
2. isteğiniz için güzel fikir ancak forumda 1 gün içerisinde kimin girip çıktığı belli olmuyor çok fazla online kişi sayısı olabiliyor o yüzden çok çaba sarfedilmesi gerekli.

Gonzalese katılıyorum ama fikirler güzel. Hayırlısı olur umarım

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Bana kalırsa yönetimde dahil tüm rütbeler kaldırılmalı yönetim kendi içinde örgütleniyorsa örgütlensin ancak dışarıda nasıl olduğu gözükmesin.Diğer üyelerede tek bir tag verilsin.Oh mis (!)

Yönetim kendi içinde örgütlenmez

Mesajlar panelden okunuyordur belki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.