ücretli hackerlik dersi

23 Haz 2015
55
0
iyi günler arkadaşlar ücretli hackerlik dersi veren birisi varmı veya bildiğiniz bi şirket falan bildiğiniz biryerler varsa yoruma yazmanızı rica ediyorum ama lütfen çoluk çocuk ben vereyim falan yazmasın :)

SecretOpera

Yeni üye
6 Tem 2015
46
0
Gitmek istiyorum fakat Ücet...

Web sitelerinde 5 yılda öğrendiğini 5 günde orada öğrenirsin 1e1 canlı dersin faydası inanılmazdir unutmamaniz içinde kitapçıklar bile veriyorlar hackle ugrasan biri için değer

Ya aslında gitmek çok istiyorum fakat 2000$ diyince yani ne biliyim :S Oturup 6-7 ay dolu dolu çalışşsam (sadece kendimi eğitsem) belki okadar ilerleyebilirim diye düşünüyorum :RpS_mellow:

KysLee

Uzman üye
15 Eki 2014
1,293
0
İstanblue
Ya aslında gitmek çok istiyorum fakat 2000$ diyince yani ne biliyim :S Oturup 6-7 ay dolu dolu çalışşsam (sadece kendimi eğitsem) belki okadar ilerleyebilirim diye düşünüyorum :RpS_mellow:

Bga eğitimlerini, dokümanlarıni internette bulunsada keşke bizde calissak olmayan dokumana calisamazsin bga nin eğitimleri yasaldir ve telif hakkı içerir yani internette o seviye üst düzey açıkları bulman imkansız olsa zaten buradan kimse eğitim almaz internetten çalisirdi :)

SecretOpera

Yeni üye
6 Tem 2015
46
0
ben o iddiada bulunan biri değilimki :)

Öğrenin artık "Hackerlık" dersi diye bir şey olsaydı , dünyada şuan kural olmazdı.Yani öyle bir şey yoktur.Boşuna arama.

ayrıca ben herşeyin yasal yoldan olarak öğrenilmesini istiyorum bunları oraya buraya saldırmak için değil bilgisayarla vakit geçirmeyi çok sevdiğim için bu makinayı daha iyi öğrenmek bilgi seviyemi artırmak için istiyorum :)

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
ayrıca ben herşeyin yasal yoldan olarak öğrenilmesini istiyorum bunları oraya buraya saldırmak için değil bilgisayarla vakit geçirmeyi çok sevdiğim için bu makinayı daha iyi öğrenmek bilgi seviyemi artırmak için istiyorum :)

Üniversite ve lisede dersler verilecek zaten , daha fazlasını istiyorsan git bir bilgisayarcıya çalış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.