Ufak Bir Öneri^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Google'da arayan birisi nasıl çözüme ulaşacak ?

Yardımların indekslenmesi lazım ki forumumuz hit kazansın . :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10

xxmrtt

Üye
27 Eki 2014
69
0
Ozaman Canlı Destekte Sorular Yine Başlıklı Sorulur Ve Genel Olarak Çoğu Kişinin Karşısına Çıkabilecek Sorunlar Özel Bir Kategoride Sıralanabilir Çözümüyle Birlikte :)

Bilemem :trl

Yapılrsa bence özellikle konulsun hack ile ilgili diye :D yoksa millet gelir maynkıraft hile falan der :D

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hocam zaten ONLİNE olan arkadaşlarımız yardım ediyor.

Bana pek mantıklı gelmedi.
Hocam Ben Yardım Etmiyorlar Demiyorum Fakat 1 Basit Konu Açılıyor 1 Kişinin Demesiyle Sorun Çözülücek Halbuki Fakat 5 Kişi Aynı Yorumu Yapıyor Ve Post Kasılmış Oluyor Ayrıyetten Konu Fazlalığı Oluyor Ki Adam İnternette Aratsada Bulucak Yani Konu Açmasına Bile Gerek Yok.

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
Hocam Ben Yardım Etmiyorlar Demiyorum Fakat 1 Basit Konu Açılıyor 1 Kişinin Demesiyle Sorun Çözülücek Halbuki Fakat 5 Kişi Aynı Yorumu Yapıyor Ve Post Kasılmış Oluyor Ayrıyetten Konu Fazlalığı Oluyor Ki Adam İnternette Aratsada Bulucak Yani Konu Açmasına Bile Gerek Yok.

Peki sizin dediğiniz gibi olursa forumda acayip kasmalar olacaltır çünkü,forumda bir video akışı var ve buda yavaşlatmasına neden olur

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Peki sizin dediğiniz gibi olursa forumda acayip kasmalar olacaltır çünkü,forumda bir video akışı var ve buda yavaşlatmasına neden olur
Hocam 100lerce Boş Açılan Konumu 10-15 Tane Çözümü Kesin Olan Açılan Konumu ? 100lerce boş Açılan Konu Daha Çok Kastırır.

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Merhabalar Aklımda Az Önce Bir Sistem Geldi Dedimki Bunu Konu Olarak Açıp Sorsam Nasıl Olur :trl

Önerim Şudur.Yardım Merkezine Canlı Destek Açılsa Mesela Acil Bir Yardıma İhtiyacı Olan Biri Konu Açmak Yerine Canlı Desteğe Yazsa Sorununu Ve Gönüllü Bilgili Bir Arkadaş Yardım Etse Forumda Nasıl Olur Sizce ?

Sunucuya aşırı yük bindirecektir. Küfür edenler , uçan kaçanlar olacaktır. Daha öncede sunulmuştu yönetime.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Ayrıca şimdi böyle bir sistem aktif edildi yardım merkezinde tek konu yok diyelim. Ki forumun görünen tarafında konusu en çok olan kategoridir.Googleden adam yazdı hack yapamıyorum nasıl yaparım ? ee bizim yardım konuları yok oysa bizim yüz tane böyle konu açılmıştı hepsinin cevabınıda tek tek vermiştik...
Umarım doğru anlaşılmışımdır.

İyi forumlar herkese.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ayrıca şimdi böyle bir sistem aktif edildi yardım merkezinde tek konu yok diyelim. Ki forumun görünen tarafında konusu en çok olan kategoridir.Googleden adam yazdı hack yapamıyorum nasıl yaparım ? ee bizim yardım konuları yok oysa bizim yüz tane böyle konu açılmıştı hepsinin cevabınıda tek tek vermiştik...
Umarım doğru anlaşılmışımdır.

İyi forumlar herkese.
Pek Anlıyamadım :trl

Çok büyük bir kitle var mümkün olmaz
İşte Amaç O :) Çok Kitle Var Ve Hergün Boştan En Kötü 10 Tane Konu Açılıyor.

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Pek çok açıdan sıkıntılı. Bu dediğiniz sistemleri devasa şirketler kullanıyor. Onarda mesai sınırı koyuyorlar ve elit müşterileri için. Sunucuya yüklenecek muhtemel yüksek hiç bahsetmiyorum bile.// Fikirlerinizi bizimle paylaşmaya devam edin.

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Canlı destek olmaz. Nöbet sistemi de olmaz. Yardım Merkezi sadece yöneticilerin değil bütün üyelerin alaka göstermesi gerek bir bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.