Usb Veri Çalıcı // Takılan Usb' deki Verileri Gizlice Kopyalayın

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Program bana göre son derece başarısız çünkü nasıl yapıldığına dair birçok konu ve hatta yapılmış şekilleri defalarca paylaşıldı. Üstelik birinde usb hızlandırıcı adıyla çalışıyor çalıştırınca direk metin belgesine yapıştırıyor yani bilgisayar sahibinin gözünün önünde dahi yapsan anlamaz fakat bu programda herşey ortada ifşa edilmiş durumda :( Sana puanım 1 kanka :(

anastedik

Üye
1 Mar 2012
100
0
Adana
Hocam Windows 7 de denedim çalışıyor on numara olmuş ama arka plana atmıyor (ekran klavyesi kullanıyorum) acaba ondan mıdır?

Azurianlight

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
831
1
22
Yok Usb Takıldığı Anda Otomatik Algılanır. Sen Programda Dizin Seçip Oraya Kaydetmesini Sağlarsın :) Yani Masaüstünü Seçersen Usb Takılınca Dosyalar Masaüstüne Gider.

Abi bu programin ters şeklinde mesela senin seçtigin yerdeki dosyayi otomatik USB'ye kopyalayani var mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.