uyurken basıma gelen garip olay

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
arkadaşlar bi gün çok yorgundum yattım yatağıma hemen uykuya daldım sonra birden üstümde birisi varmış gibi oldu uyandım hiç kıpırdayamıyordum bi baktım televizyon açık ben uyumadan önce kapatmıştım bulunduğum yer otel odasıydı odada benden başka kimse yok televizyonu kimse açmadı yani kıpırdayamıyordum televizyon açıktı televizyon izliyordum hatta habertürk açıktı isid ile ilgili bi haber vardı gördüğüm rüya değildi yani net hatırlıyorum gerçekti sonra bi anda titredim kıpırdaya bilir oldum televizyona bi baktım kapalı

daha önce çok karabasan oldu ama böylesi hiç olmamıştı

aynı hafta içinde olan başka olayı anlatayım size

yine otel odasına girdim pantolunu çııkarıp boxer ile yattım uyanınca bi baktım pantolunum üzerimde

pantolunu çıkardığıma %100 eminim

Son düzenleme:

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Hap Veya İlac Kullanıyorsan Olabilir ; Uyku Felçi OlabilirVeya Evde İzlediğin Şeylerden Sübliminal Mesaj Olabilir.; Herkez Bilmez Ama Felsefedeki En Son Olan ''Sessizlik'' Basmış Olabilir....

Dostum 2. Defa Yaz, Genelde 1 kere olur :D

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Büyük ihtimalle uyku felci geçirmişssindir.Halk arasında ona karabasan deniyor :)
Rüyanda bazen koşmak istersin veya kıpırdamak istersin olmaz sebebi uyurken sadece bilincinin açık olmasıdır bedenin uyuyordur ve neredeyse bütün kasların çalışmaz haldedir :)

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Hap Veya İlac Kullanıyorsan Olabilir Veya Evde İzlediğin Şeylerden Sübliminal Mesaj Olabilir.; Herkez Bilmez Ama Felsefedeki En Son Olan ''Sessizlik'' Basmış Olabilir....

Dostum 2. Defa Yaz, Genelde 1 kere olur :D

ilaç falanda kullanmıyorum kardeş bilemedimki alkolda kullanmam sigara bile kullanmam :)

Büyük ihtimalle uyku felci geçirmişssindir.Halk arasında ona karabasan deniyor :)
Rüyanda bazen koşmak istersin veya kıpırdamak istersin olmaz sebebi uyurken sadece bilincinin açık olmasıdır bedenin uyuyordur ve neredeyse bütün kasların çalışmaz haldedir :)

tm da televizyon nasıl açıldı

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
ilaç falanda kullanmıyorum kardeş bilemedimki alkolda kullanmam sigara bile kullanmam :)

Dostum Olay Olmadan Yaptıkları Bir Kağıda Falan Yaz. Aynı Şey Olursa [ ama olmaz :d ] 2'sinin arasındaki şeyleri bul sorunun ne olduğu ortaya çıkar zaten ''felsefe SESSİZLİK'' Girmeyelim :D :D

OLMADI I-Doser Ve Lucid Dream Anlatımı By Memotaz Konuya Gir Oradan Son 1 Saati Resetle :D Bişeycik Hatırlamassın .s

Son düzenleme:

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
alkolun zararları veya unutkanlık , olmadı dediğin gibi yorgunluktan olmalı. kokrma yani carpmamıstır cinler seni , üstündekini giydirmezler

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor

tm da televizyon nasıl açıldı

Kıpırdadıktan sonra baktığımda kapalıydı demişssin.
Rüyanda her şey mümkün olabilir.Hatta bazı rüyalar o kadar gerçekçidir ki rüyanda Allah'ım ne olur bu rüya olmasın dediğin bile olmuştur :)

kroshacq

Uzman üye
13 Tem 2014
1,234
0
Kadıkoy
Kıpırdadıktan sonra baktığımda kapalıydı demişssin.
Rüyanda her şey mümkün olabilir.Hatta bazı rüyalar o kadar gerçekçidir ki rüyanda Allah'ım ne olur bu rüya olmasın dediğin bile olmuştur :)

Dostum Çok Haklısın Çok Sahici Rüyalar Oluyor Sevdiğin Kızı Bir Görüyon Rüyanda Uyanınca Bile Kalbin Hızlı Atıyor :(

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Uyku Felci Yaşayanlar İçin Bir Yöntemim Var. Kendinize Bir Obje Veya Renk Seçin ( benimki turuncu ). her gün ( isterseniz her saat başı ) turuncu renki gördüğünüzde ( siz farklı renk olabilir ) içinizden ben rüyadamıyım diye sor sonra sesli bir şekilde sor, ve koluna veya bedeninden istediğin bir yeri cimcikle,dişinle oyna,kulağını çek,''APULAPİCİHA'' sözünü söyle. ama öncelikle bunları aklınıza sokmalısınız çünki normal rüyada olmaz çünki bilinciniz kapalıdır fakat uyku felçi geçirirken bilincinizin bi kısmı açıktır ve aklınıza sokunca ( seçtiğiniz rengi ) görünce dediğim tekniği uygulayın. NOT:// normal insanlara gerekmez sürekli uyku felçi veya ARPH Görenler Uyguulayabilir. :)

Kaynakça : http://www.turkhackteam.org/deep-web/1171827-i-doser-ve-lucerdream-anlatimi-genis-anlatim.html#post4830859

furkanokby

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
612
0
I DOSER KULLANABİLİRSİN Rüyaysa kendini kontrol ediyorsun veya bi cami hocasına gidip muska yazdır ne olur ne olmaz

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Hocam bak bunu iyi dinle ciddi diyorum peygamber efendimiz yatmadan önce namaz abdesti alır e tabi gusüllü olmalı (kul)ile başlayan bütün duaları, felak-nas ,7 kere ayet-el kürsi okur ilk önce önüne hu allah sonra arkasına hu allah sonra sağına ,soluna ,yukarı ,üzerine ve sonra tekrar önüne hu allah deyip eli ile üzerini sıvazlayıp yatarmış bunları yaptıktan sonra cinler sana zarar veremezler biliyorsun peygamberler cinleri , şeytanları ,melekleri görürdü.

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
gördüklerin gerçek değil :) bende salondaki küçük vazoyu dev gibi görmüştüm ama yorganı üstüme çektim sonra açtım bi baktım küçükmüş hala vazo :D

stres den olabilir. ilaç veya uyuşturucu, ot kullanıyorsan olabilir.

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
3 kulhu 1 elham tammdır kardeş çelik gibi olursun yatarken. :D

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Arkadasin soyledigi dogrudur bende eskide boyle bi olay yasadim ama daha kendimde anliyamadim,yamur yagiyodu birden gok gurultusu duydum uyandim cok karanlikti uzerimde sanki bir oturmustu kipidiya bilmedim bisimillah soylemeye calisiyodum onu bile soyleyemiyodum bi kac saniyemi dakikami gekdi soyledim kendime geldim cok korktugumu hatirliyom.:D

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
beynin kafatasına yaklaşması ve değmesi sonucu olaşan psikolojik ve beyin ile ilgili bir durumdur , geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.