Windows 10 home single language hatası

Salihins

Yeni üye
20 May 2018
3
0
Kocaeli
Merhabalar sayın THT ailesi. Ben akademik seviye ingilizcemi yetersiz bulduğum için, hayatımı en fazla şekilde ingilizce'ye dayandırmak için çevremdeki yakın arkadaşlarımla türkçe konuşmamak ve teknolojik aletlerimi de ingilizce diline çevirmeye karar verdim ki pratiğim ve belki de resmi ingilizce literatür bilgim gelişsin. Bu doğrultu da windows 10 home single language (türkçe) olan bilgisayarımı ingilizceye çevirmek için -işletim sistemimin versiyonu 1803- lb.cap indirdim ve komut isteminden önce ingilizcesini kurdurup sonra bilgisayarımdaki dillerden varolan türkçeyi sildim. Ancak sanırsam ingilizce yüklenirken sıkıntı oldu ki şuan bilgisayar açılmıyor. Windows logo kısmındayken onarıma düşüyor ve onarımı başaramıyor aynı zamanda sistem geri yüklemesini de başaramıyor ve güvenli modda açılmıyor. Bende yazılı makale ödevlerim ve bazı kişisel dosyalarımdan dolayı bilgisayarı sıfırlamak istemiyorum. Eğer ki yardımcı olmaya çalışırsanız şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla...

Bios ayarlarını sıfırlamaya çalıştığımda da har disk i görmüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.