Windows 11 Defenderden Tamamen Nasıl Kurtulabilirim ?

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34
Merhaba , şu defenderdan nasıl kurtulabiliirim sinirden PC kırıcam yardım edin allah rızası için , windows defenderi format medyasıyla sildim hala arkada çalışıyor bildirimler geliyor ve hizmetleri çalışıyor bunları nasıl kapatıp kurtulucam?

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
772
Cudi
Tam size göre bir video biliyorum. Ama uyarmadı demeyin. Bu yöntem ancak sanal makinalarda zararlı yazılım analizi yapılmak için tavsiye edilir. Bir daha defender sizi hiç rahatsız etmicek. Vücudunuzdaki beyin nöronlarının çalışmaması gibi olucak. Bağışıklık sisteminizi tamamen kapatmış olacaksınız. Neyse bu kadar makara yeter video aşağıda adım adım uygularsanız işe yarayacağından eminim.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,265
localhost/admin.php
Baslat menusunden güvenliği diye aratip soldan virus tehdit korumasina girip tum herseyi kapatin, ayni sekilde soldan guvenlik duvarina gelip yine hepsini kapatin, uygulama ve tarayici denetimi icinde yapin smartscreen ide unutmayin hepsini kapatin ve en son defender control uygulamasini indirin ve onu calistirip disable diyin islem tamam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.