WordPress Hizmeti

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba ben mete wordpress üzerinde site düzenleme seo danışmanlığı gibi birçok hizmeti verebiliyorum cevaplarda yada özelden ulaşarak hizmet alabilirsiniz.
Hizmetler (Wordpress)

SEO

jqnd75n.jpg

Bu hizmette Wordpress sitenizin SEO Gelişimini sağlarım ve google üzerinde index almasını sağlarım. Max 1 haftaya çoğu sayfalar indexlenir.
Fiyat: 650TL

fnc6qwb.png

Site Düzenleme

c8206dg.jpg

Kurulu olan yada daha kurulmamış olan temayı kurar ve düzenlmesini yönlendirmeleri sağlarım.
Tema seçimini siz yaparsınız ve ben kurup düzenlerim.
Fiyat: 400TL

fnc6qwb.png

Anahtar Teslim

fmv5yvc.jpg

Wordpress anahtar teslim fiyatlar değişkenlik göstermektedir site hızı özelliklerine göre.
Fiyat: 600 - 1500

fnc6qwb.png

Makale Yazarlığı SEO Uyumlu

jxewlsc.jpg

SEO Uyumlu makale yazarlığını yaparım ve indexlenme ihtimaliniz artar ve makaleleriniz seo uyumlu olur.
Fiyat : 50TL
1 Makale Fiyatıdır.

Saygılarımla...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.