XSS açığından yararlanma.

CommandBEY

Vip Altın Üye
Bu konu işine yarayabilir.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,452
3,205
Ağ Kablolarında Geziyor
1. video
2. video

dostum bu videolar sektörün en iyilerinden birisi olan mehmet hoca anlatıyor ve mantığıyla anlatıyor, web güvenliği play listesinin 9. veya 10. videoları ama bunu dert etme çünkü videoların birbiri ile bağı yok istediğin zafiyeti burdan izliyebilirsin. Video başının 2 saat olmasına da bakma yaklaşık ilk 45-60 dakika arası milletin toplanması ve sohbet soru cevap ile dönüyor biraz sararak izleyebilirsin.
Ve şunu da söylemek istiyorum , dostum bende okuyarak pek bir halt anlamıyorum pratik+video olmadığı sürece aklıma zor giriyyor bu videoları tavsiye ederim, daha sonra zaten portswigger.net den de labları çözüyor.

yosabe06

Üye
19 Ağu 2016
87
42
Erbil
Konuyu açan arkadaş forumdaki konuların yardımcı olamdığını belirmiş.
gerçekten uzman pilotsun ama torbacının pilotu.

Değerli forum üyeleri,
Elimde XSS açığı olan siteler var ama ne kadar forumda açılan XSS açığından yararlanma konularına baksam anlayamadım biri konu üzerinden bana anlatabilir mi ?
cookie çalabilirsin veya keylogger yapabilirsin nede olsa javascript çalıştırılabiliyor :)

Konuyu açan arkadaş forumdaki konuların yardımcı olamdığını belirmiş.
gerçekten uzman pilotsun ama torbacının pilotu.

cookie çalabilirsin veya keylogger yapabilirsin nede olsa javascript çalıştırılabiliyor :)
Cookie ve ya keylogger yapabildiğimi biliyorum ama onun için ne yapılmasını gerektiğini bilmediğim için konu açmıştım hocam ama yine de sağ olun.

Tahmini 6 defa falan okusam da anlayamadım hocam..

1. video
2. video

dostum bu videolar sektörün en iyilerinden birisi olan mehmet hoca anlatıyor ve mantığıyla anlatıyor, web güvenliği play listesinin 9. veya 10. videoları ama bunu dert etme çünkü videoların birbiri ile bağı yok istediğin zafiyeti burdan izliyebilirsin. Video başının 2 saat olmasına da bakma yaklaşık ilk 45-60 dakika arası milletin toplanması ve sohbet soru cevap ile dönüyor biraz sararak izleyebilirsin.
Ve şunu da söylemek istiyorum , dostum bende okuyarak pek bir halt anlamıyorum pratik+video olmadığı sürece aklıma zor giriyyor bu videoları tavsiye ederim, daha sonra zaten portswigger.net den de labları çözüyor.
Teşekkür ederim hocam en kısa zamanda izleyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.