yenı tasarımlar anka(saldırı)tim temalı

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
Yeni başlamana karşın hoş çalışmalar.
Fakat sadece resmi kopyalayıp üst üste koyarak çalışma yapmaktan kaçınmalısın.
Hedefin grafik tim anlıyoruz :D
Geliştirmen dileğiyle ellerine sağlık

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Hedefin grafik tim anlıyoruz :D

haklısın abı ogrenıcem a,mrk etme heryere yazmamın sebebı bılınçaltı abi :mml:mml:mml

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
İnşallah hedefine ulaşırsın kardeşim ne diyim helal olsun :)
Bu arada benimde hedefim UnderGrand Tim :D

kardesım arastır gez sıtelerde acık ara sureklı ılk sana tavsıyem havıj kullan ılk başarda ama dorklarını kendın yaz tamammı sıte dusur heveslenırsın .daha sonra sqlmap daha sonra manuel hack yap

6 Tem 2014
250
0
İlk başlarda güzel başlar bir süre sonra hevesini kursağında bırakırlar :)
Madem bu işi yapıcaksın profesyonel olarak kendi web siteni açarak devam et ve paylaşımlarını orada yap.Sonra emeğinin karşılığını almak için finansal olarak birşeyler yapmaya çalış.Bende ilk başta senin gibi burada paylaşım yapıyordum fakat bir kaç kişi hariç emeğimizle ilgilenen olmadığı için vazgeçip sana tavsiye ettiğim şekilde devam ediyorum.Başlarda bende seninle aynı şeyleri bekliyordum forum üyeleri ve takım üyelerinden özellikle sağolsun birkaçı gerçekten ilgilenip ,hevesimi arttırdılar iyice ama onca üye ve yaklaşık 55 kişilik takım kadrosuna göre oldukça ilgi çekmediğini gördüm.Bunları niye anlattın dersen kardeşim bunları yapmak için saatlerce uğraşıyoruz beğenen alıp bir TEŞEKKÜR dahi etmeden yoluna devam ediyor ,çok şey beklemiyorsun bu saatlerce süren çalışmalar için sadece bir iyi niyet mesajı hatta bir eleştiri ama yok olmuyor.Bence tavsiyemi dikkate al yolun başında olup olmaman önemli değil inan bana kodlama dillerinin herhangi birini öğrenmekten daha zor değil.Kimsenin ne dediğini umursama bu iş zaten daha çok hislerle ve imgeler görmekle bütünleşen bir şey.Aklına bir anda bir tasarım gelir ve yaparsın kimi beğenir kimi beğenmez herkese kabul ettirmek imkansız birşey sen sadece bunu yaparken keyif al önemli olan bu.

Başarılarının devamını dilerim ,eline emeğine sağlık.

//
Shift-TR®
Hedefin grafik tim anlıyoruz

Yeni başlayan birisi için çok doğru bir eleştiri tebrik ederim.Hevesi tavan yapmıştır şimdi sizin bu yorumunuzla.''Hedefiniz grafik tim anlıyoruz'' bu yorumunuza çok güldüm :)Şuna benziyor bir sayı tut aklından dendiği zaman genellikle 1-100 arası sayı tutulur ,neden 1 milyon filan değil de 2 yi tutar insan.

Son düzenleme:

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
İlk başlarda güzel başlar bir süre sonra hevesini kursağında bırakırlar :)
Madem bu işi yapıcaksın profesyonel olarak kendi web siteni açarak devam et ve paylaşımlarını orada yap.Sonra emeğinin karşılığını almak için finansal olarak birşeyler yapmaya çalış.Bende ilk başta senin gibi burada paylaşım yapıyordum fakat bir kaç kişi hariç emeğimizle ilgilenen olmadığı için vazgeçip sana tavsiye ettiğim şekilde devam ediyorum.Başlarda bende seninle aynı şeyleri bekliyordum forum üyeleri ve takım üyelerinden özellikle sağolsun birkaçı gerçekten ilgilenip ,hevesimi arttırdılar iyice ama onca üye ve yaklaşık 55 kişilik takım kadrosuna göre oldukça ilgi çekmediğini gördüm.Bunları niye anlattın dersen kardeşim bunları yapmak için saatlerce uğraşıyoruz beğenen alıp bir TEŞEKKÜR dahi etmeden yoluna devam ediyor ,çok şey beklemiyorsun bu saatlerce süren çalışmalar için sadece bir iyi niyet mesajı hatta bir eleştiri ama yok olmuyor.Bence tavsiyemi dikkate al yolun başında olup olmaman önemli değil inan bana kodlama dillerinin herhangi birini öğrenmekten daha zor değil.Kimsenin ne dediğini umursama bu iş zaten daha çok hislerle ve imgeler görmekle bütünleşen bir şey.Aklına bir anda bir tasarım gelir ve yaparsın kimi beğenir kimi beğenmez herkese kabul ettirmek imkansız birşey sen sadece bunu yaparken keyif al önemli olan bu.

Başarılarının devamını dilerim ,eline emeğine sağlık.

//

Yeni başlayan birisi için çok doğru bir eleştiri tebrik ederim.Hevesi tavan yapmıştır şimdi sizin bu yorumunuzla.''Hedefiniz grafik tim anlıyoruz'' bu yorumunuza çok güldüm :)Şuna benziyor bir sayı tut aklından dendiği zaman genellikle 1-100 arası sayı tutulur ,neden 1 milyon filan değil de 2 yi tutar insan.
saolasın abı burdakı her elestırıye acıgım saten ben bunu yaparken rahatlıyorum sakınleşiyorum oyuzden yapıyorum benım sıgaram artık photoshop bırde soyle bırsey dıyım grafık bolumunde bundan oncekı konumda kı elestırılerden gaza geldım onda hıcbırsey yoktu bırde

sıfttr abi dogru soyluyor kendımı gelıstırmem ıcın ustuste koymamalıyım artık vektorel calısmaları vokterel resımlerı kendım yapıcam sende kızma kardesım onlar yapısal eleştiri sonucta burdakı her elestırı benım tecrubem ıçın şart :)

6 Tem 2014
250
0
Bu forum çok vakit geçiriyorum ,zaten boş boş takılıyorum bari bir işe yarayayım birilerine faydam dokunsun derdim.Grafik takımına katılmakta istemiştim en başta fakat tim liderinin bu yorumundan sonra o istekte uçtu gitti.Yine programlamaya dönüş yapmanın zamanı gelmişti zaten.Sana tekrar başarılar dilerim.

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Bu forum çok vakit geçiriyorum ,zaten boş boş takılıyorum bari bir işe yarayayım birilerine faydam dokunsun derdim.Grafik takımına katılmakta istemiştim en başta fakat tim liderinin bu yorumundan sonra o istekte uçtu gitti.Yine programlamaya dönüş yapmanın zamanı gelmişti zaten.Sana tekrar başarılar dilerim.

saol abi ancak oyle deme zorluklara göğüs germeden nasıl başarılı olabılırızkı ben onları duyarak azımlenıyorum bak sımdı undergraunddayım kımbılır bana ne dıcekler ancak ben onlarden guc alacagım daha ıyılerı ıle hem grafık te hemde hackıngde karsılarına cıkacagım mrk etme hem abi sonucta grafik tim lideri o boyle seyler demelı mesele o oyle demeseydı ben alıp alıp yapıstırcaktım sımdı kendı meteryallerımıde kendım yapıcam bak gorursun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.